brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Noční počůrání
Dobrý den, mám 15ti letou dceru, která se v noci kolem druhé hodiny počůrala. Je to jediný případ od asi dvou let, kdy přestala nosit plíny. Jako malá s počůráváním neměla žádné problémy. Co s tím? Hned se obrátit na lékaře nebo vyčkat jestli se to nebude opakovat? Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Pokud by to byl jen jednorázový případ, pak se nemusíte znepokojovat. Ale kdyby se to opakovalo, bylo... Celá odpověď
Bolest břicha
Dobrý den! Před půl rokem jsem byla hospitalizována v nemocnici kvůli bolestem břicha (okolo pupíku).Lékaři měli podezření,že by to mohlo být z alergie na lepek.Byla jsem i na kolonoskopii, ale nic se mi nezjistilo.Po týdnu jsem byla propuštěna domů..teď nastaly ty stejné problémy.Nezvracím,nemám zácpu... Zobrazit více
Dobrý den, kromě již vyšetřeného mohou být bolesti přenesené z páteře, můžete trpět plynatostí, může... Celá odpověď
Plotýnky
Dobrý den. Je mi 28 let,mám 1 a půl roku po operaci plotýnek. V zimě jsem 2x uklouzl na náledí a od té doby se mi potíže vrátily zpět.(bolesti v bederní oblasti, a vystřeluje mi do prstů pravé nohy, ve dne i v noci). Je možné že jsou to opět plotýnky? Pokud by byla nutná další operace, je tady nějaké... Zobrazit více
Dobrý den, mohlo dojít znovu k poškození už operované části páteře. Doporučoval bych proto znovu kontrolu... Celá odpověď
Bolest paty
Dobrý den , mám asi 2 měsíce bolest v pr. patě nemohu došlápnout je to , jakoby jsem tam měla střep jáká je to bolest . Začala jsem odlechčovat patu a chodila po špičče ale zase my asi námahou otekl kloub u palce . otéká my i kotník a bolest je už i v noci . Děkuji za odpověď . Zobrazit více
Dobrý den Jenifer! Pravděpodobně se bude jednat o patní ostruhu, tedy "zkostnatění" přetížených úponů... Celá odpověď
Strach
Dobrý den, již asi 3x se mi stalo (v noci): probudil, nebo probral mě šílený zvuk - (jako vlak u hlavy, padající knihy na zem- velmi nahlas) přitom jakoby záblesk tmy , poté se probudím a mám pocit strachu , úzkosti tzv. jako by na mne sáhla smrt, co to prosím znamená? děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, může to znamenat, že trpíte nočními děsy, nebo můžete mít poruchu dýchání v noci (syndrom... Celá odpověď
Mluvení ze spánku
Dobrý večer pane doktore, již od dětství trpím neustálým mluvením ze spaní. Občas to přechází i ve výkřiky či hádáním se s někým. V noci by si měl mozek odpočinout a ne být neustále "aktivní". Po 6,8,10 hodinovém spánku se cítím druhý den unavená a nevyspalá. Poradíte mi co se s tím dá dělat, či bych... Zobrazit více
Dobrý den! Doporučovala bych vám navštívit odborníka, který se zabývá právě spánkem a jeho poruchami.... Celá odpověď
Antibiotika a alkohol
dobrý den, týden jsem brala antibiotika augmentin. Dobrala jsem je v pondělí v noci a v pátek večer máme rozlučkovou oslavu, kde bych si nějakou tu skleničku alkoholu ráda dala. Chci se proto zeptat, jak dlouho je tak vhodné po dobrání antibiotik počkat s pitím alkoholu? Děkuji za odpověĎ Zobrazit více
Dobrý den, tato antibiotika (tj.penicilinová) se metabolizují poměrně rychle, už cca po 24 hodinách můžete... Celá odpověď
Senilita
mám problém s babičkou bydlíme s ní je jí 80.Chodí močit do koupelny nesplachuje celí den WC,v noci blouma po bytě,zapomíná,nemáme čas se jí věnovat,jsme oba od rána do večera v práci,ale do domova odmítá jít ,i když má požádano a již 3krat jí volaly že může nastoupit,vzdoruje a snaží se nas obelhát,je... Zobrazit více
Dobrý den.Vaše situace je nesmírně obtížná.Myslím,že nejprve by bylo vhodné se spojit s registrujícím... Celá odpověď
Úporný a nekončící kašel
Dobrý den Rád bych se Vás zeptal na následující problém. Už 4 dny mě trápí velmi nepříjemný, suchý a úporný kašel, který nejvíce v noci - nemohu z něj ani spát. Kašlu nonstop a nepomáhají ani antibiotika Amoksiklav, která mám na zánět zevního ucha, kapky TUSIN, Stoptusin, DITUSTAT a Jitrocelový sirup.... Zobrazit více
Dobrý den,máte-li zánět zevního ucha,může být Váš kašel jako reflex v souvislosti s tímto stavem,Vím,že... Celá odpověď
Masturbace v spánku
Dobrý den s přítelem máme problém když nespíme vedle sebe v jedné posteli tak v noci při spánku sténám a nejspíš masturbuji ale o ničem nevím a ve vztahu nám to dělá dost velké problémy.jak mi napsala paní doktorka z této stránky tak antikoncepcí to není.tak jsem se chtěla zeptat jak máme tento problém... Zobrazit více
Dobrý den, sténání ještě neznamená nutně mastrurbaci, nevím vlastně, co by sexuolog řešil, to, co popisujete... Celá odpověď