brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Teplota
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,mám ročního syna, má přes týden teploty, je umrčený celé dny, nechce moc jest a hlavně v noci mi vubec nespi, pořád se budí s brekem. já už newím co dělat, můžete mi poradit, co mám dělat, já už jsem v koncích. děkuji E Zobrazit více
Dobrý den, záleží, jak vysoké jsou teploty, jestli má chlapeček rýmu, kašel nebo jiné problémy nebo mu... Celá odpověď
Hleny a kašel
Dobrý den, již deset let kouřím. Poslední dobou jsem začala hodně kašlat a to zejména večer před spaním. Snažím se vykašlat hlen, což mnohdy nelze, takže kašlu na sucho. Někdy se mi podaří hlen vykašlat, je to obvykle taková cca půl centimetru velká kulička. V noci nekašlu ani moc přes den, jen k večeru.... Zobrazit více
Dobrý den, jedná se s největší pravděpodobností o reakci na dlouhodobé kouření - Vašim plícím se to... Celá odpověď
Bolesti kyčlí
Dobrý den,jiz přes půl roku v noci trpím bolestmi kyčlí.Bolesti nejsou každodenní. ....spise se ozvou jednou za týden. Nejhorší však jsou při menstruačních potížích. Delam dosti namáhavou fyzickou práci, při které jsem 12 hod na nohou stale v pohybu.....a nosim těžké boty s ochrannou špičkou a tak nevím.... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Nejdříve je třeba provést ortopedické snímky s vyšetřením kyčlí a bederní páteře ,pak je možné... Celá odpověď
Svědění konečníku
Dobrý den,už dlouhou dobu mě trápí svědění v oblasti konečníku.Asi před 6ti lety jsem měla kondylomata,které mi na kožním vyléčili.Nemám problém s krvácením ve stolici ani se zácpou.Poslední dobou používám Protopan krém,který trochu pomáhá ale obvykle ne na dlouho.Svědění se objevuje přes den ale i v... Zobrazit více
Milá paní Jano, fotka ukazuje konečník , ale je tak neostrá , že není nic podrobnějšího vidět, pokud... Celá odpověď
Zvětšené uzliny pod ušima.
Dobrý den, Dnes na treninku (trenuji venku) mě začalo bolet pod ušima tak jsem se to snažil ignorovat ale během noci mi natekly uzliny pod obouma ušima a je to celkem bolestivé. Nateklé mám jen tyto uzliny. Před týdnem jsem marodil s chřipkou a po týdnu odpočinku se mi po dvouch dnech zátěže udělalo... Zobrazit více
Dobrý den. Asi bych předpokládala nějakou komplikací virového onemocneni. Nemůžu udělat žádný závěr,... Celá odpověď
Svrab ???
Dobrý den, chtěla bych poradit. Od minulého čtvrtka mi začali vyskakovat pupínky, nejprve na prsu a co další dva dny na břichu, nohy a pak zadá. Pupínky svědí, ale den po rozškrábaní už je necítím jen zůstane malí stroupek. Pořád se pozoruji, jsem už z toho na nervy, žádné cestičky mezi pupínky nevidím.... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Teoreticky by o svrab jít mohlo, pro jistotu navštivte kožního lékaře. Celá odpověď
Tietzův syndrom
Už 8 měsíců mě bolí na konci levé klíční kosti pod krkem. Udělala se mi tam boulička, nádor vyloučili při magnetické rezonanci. Na ortopedii mi před 2 měsíci řekli, že to je zánět a napsali Tietzův syndrom. Je to možné na klíční kosti?? Mám si na to mazat Veral a při bolesti užít Biofenac. Ale nelepší... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Tietzův syndrom je právě název pro Vaše onemocnění a vyskytuje se velmi často, kromě léků... Celá odpověď
Vtnitřní krvaceni
Dobrý den, před 2 dny jsem se uhodila do břicha pod levým žebrem, tak ze jsem narazila ve větší rychlosti do břicha. V noci po úrazu bylo místo bolestivé, pak během dne bolest ustala a večer jsem si v místě nahmatala otok, který je při dotyku bolestivy, místo mě bolí částečně i při pohybu. Muže naráz... Zobrazit více
Dobrý den Nole, záleží na tom, jak silný náraz byl a jaké jsou bolesti břicha. Vzhledem k tomu, že v... Celá odpověď
Puchýř na patě, otok kotníku
Dobrý večer, Měla bych menší dotaz ,z boty se mi udělal puchýř v zadu na patě a druhý den ráno mi otekl celý kotník a mám to zapálené. Přes den si to chladim a v noci to mám stažené a použila jsem i mast Betadine.Chodit mohu normálně, ale na dotek to velice bolí.Prosila bych o radu děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, pravděpodobně se jedná o zanícený puchýř. Je potřeba pravidelné ošetřování Betadine, puchýř... Celá odpověď
Křeče v břiše
Dobrý den.Už delší dobu mě trápí jeden problém.Min. jednou za 2 měsíc e se v noci probudím s obrovskými křečemi v břiše které neustávají.Mám průjem a musím se vyzvracet aby bolesti aspoň trošku ustaly.Někdy se stane že usnu a za půl hodiny mě ty křeče vzbudí znovu.Nevíte co to má znamenat?Je to opravdu... Zobrazit více
Dobrý večer, Andreo, Vaše potíže mohou mít řadu příčin, ale bez možnosti Vás klinicky vyšetřit bohužel... Celá odpověď