brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Nedostavěla se MS
Dobrý den už skoro třetím rokem beru antikoncepci Lunafem , mám 7 dení pauzu a je 6 den a ještě se nedostavila MS , test jsem si dělala v noci a vyšel negativní , jsem i po gyn operaci kde mi lékař zdělil , že otěhotnět bude problém , ale už mám jednu dceru . Je normální , aby se menstruace nedostavila... Zobrazit více
Dobrý den, milá paní Lenko, někdy se při užívání antikoncepce stane, že menstruace vynechá, pokud by... Celá odpověď
Zvětšené uzliny pod ušima.
Dobrý den, Dnes na treninku (trenuji venku) mě začalo bolet pod ušima tak jsem se to snažil ignorovat ale během noci mi natekly uzliny pod obouma ušima a je to celkem bolestivé. Nateklé mám jen tyto uzliny. Před týdnem jsem marodil s chřipkou a po týdnu odpočinku se mi po dvouch dnech zátěže udělalo... Zobrazit více
Dobrý den. Asi bych předpokládala nějakou komplikací virového onemocneni. Nemůžu udělat žádný závěr,... Celá odpověď
Tietzův syndrom
Už 8 měsíců mě bolí na konci levé klíční kosti pod krkem. Udělala se mi tam boulička, nádor vyloučili při magnetické rezonanci. Na ortopedii mi před 2 měsíci řekli, že to je zánět a napsali Tietzův syndrom. Je to možné na klíční kosti?? Mám si na to mazat Veral a při bolesti užít Biofenac. Ale nelepší... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Tietzův syndrom je právě název pro Vaše onemocnění a vyskytuje se velmi často, kromě léků... Celá odpověď
Zvětšené uzliny pod ušima.
Dobrý den, Dnes na treninku (trenuji venku) mě začalo bolet pod ušima tak jsem se to snažil ignorovat ale během noci mi natekly uzliny pod obouma ušima a je to celkem bolestivé. Nateklé mám jen tyto uzliny. Před týdnem jsem marodil s chřipkou a po týdnu odpočinku se mi po dvouch dnech zátěže udělalo... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Zvětšené uzliny vznikají po nebo v průběhu infekce, běžně. Uzliny se po uzdravení zase zmenší. Pokud... Celá odpověď
Puchýř na patě, otok kotníku
Dobrý večer, Měla bych menší dotaz ,z boty se mi udělal puchýř v zadu na patě a druhý den ráno mi otekl celý kotník a mám to zapálené. Přes den si to chladim a v noci to mám stažené a použila jsem i mast Betadine.Chodit mohu normálně, ale na dotek to velice bolí.Prosila bych o radu děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, pravděpodobně se jedná o zanícený puchýř. Je potřeba pravidelné ošetřování Betadine, puchýř... Celá odpověď
Bolest třísla
Dobrý den, prosím Vás o radu, již delší dobu mě pobolívá pravé tříslo, bolest je velmi ostrá, na vnitřní straně, nebolí na dotek, nelze ani určit přesně místo, projevuje se v klidu, vsedě, v noci při změně polohy, nejvíce pak při zvednutí nohy. Byl jsem na vyšetření, tříselná kýla ani varikokéla. Děkuji... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Může se jednat o dvě možnosti, buď máte natažené vazy třísla, nebo vám do třísla střílí bolest... Celá odpověď
Bušení srdce při užívání antibiotik
Dobrý den, jsem v polovině léčby (5. den) Cifloxinalem, který užívám kvůli zánětu močových cest, a již druhý den mi buší srdce tak, že mě to i v noci budí. Žádné potíže se srdcem jsem předtím neměla. Užívám také dlouhodobě Cipralex. Mám mít obavy, nebo jsou to jen banální vedlejší účinky, které po dobrání... Zobrazit více
Dobrý den paní Miluše. Bez vyšetření nemohu určit, zda se jedná jen o neškodné palpitace - např. občasné... Celá odpověď
Hrudní koš
Dobrý den, dnes končím 35.tt, a mám problémy s tím, že poslední 3 dny mě píchá na levé straně a to vždy od noci (vždy od jiné hodiny) do 10ti až 11ti dopoledne... Nevím čím to je, tchýně si myslí, že to dělá dítě, jak se hejbe, jak je velkej už... Tak nevím, prosím poraďte ... Děkuji za jakoukoliv odpověd... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Jistě chodíte do poradny, pokud je tam vše v pořádku nemějte obavy, bez vyšetření není možno určit co... Celá odpověď
Zažívací obtíže
Dobrý den, ve ctvrtek v noci se mi udelalo spatne a zvracel jsem a na obed jsem mel tatarskou omacku tak se chci zeptat jestli to muze byt salmoneloza? A taky se mi na obliceji udelala zluta skvrna. Doplnění informací: Děkuju a za jak dlouho by měly potíže asi ustoupit? Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, u salmonelózy může být nevolnost a zvracení, ale v popředí je vodový průjem. Může jít o žaludeční... Celá odpověď
MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer
Dobrý den, pane Jane, nemusí se jednat o slamonelózu, byť se to kvůli té tatarské omáčce nabízí. U salmonelózy... Celá odpověď
Již třetí den mě trápí pálení v krku a jícnu
Dobrý den, již třetí den mě trápí pálení v krku a jicnu...a nutí mě to kašlat a bolí mezi prsama...je mi neustále na zvracení..beru Zulbex nezabírá..před půl rokem jsem byla na gastroskopii nic nenašli ...jen trpím reflexem..o víkendu jsem trochu víc jedla a v noci sladké. .může to být ztoho?ale na zvracení... Zobrazit více
Dobrý den, s ohledem na to, že popisujete bolest na hrudi, mezi prsami, mezi lopatkami, je v první řadě... Celá odpověď