brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Léky na alergii při kojení
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat,mám alergii na kočku a žádné léky neberu jen teď pojedeme k babičce a ta kočku má a tam mám problém v noci s dýcháním tak jaký lék by mě těch pár dní pomohl,když plně kojim. Děkuji za odpověď Iva Zobrazit více
Dobrý den Ivo, nejlépe volit Fenistil, ale je možné užít i další antihistaminika (zyrtec, claritine),... Celá odpověď
Pálení žáhy
Dobrý den,někdy mě pálí žáha a občas se v noci zbudím, že mi reflux vyžene do krku asi šťávy. Je to velice nepříjemné, ale není to často.Mám jít k odbornému lékaři ? Téměř nepiji alkohol a nejím tučná a smažená jídla, protože potom mě vždy pálila žáha. Je mi 53 let.Děkuji za odpověď Katka Zobrazit více
Dobrý den, cestou PL Vám mohou být předepsány léky k snížení kyselosti žaludku a posílení peristaltiky... Celá odpověď
Bolest nohy
Dobrý den,mám již delší dobu problém s pravou nohou.Bolí mě celá vnější strana od kolene až ke kotníku táhnoucí se kolem holeně..mám cevní vyšetření,ortopedické,neurologické a všechno ok..chodila jsem na magnet a nic nepomohlo..boleti mám i v noci..děkuji za odpověď Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Pokud byla uvedená vyšetření negativní , doporučuji provést scintigrafii skeletu , která by... Celá odpověď
Červi ve stolici
Dobrý den je mi 13 a mám zlé tušení že mám roupy pořád sem nevyspalá a svědí mě to okolo konečníku hlavně v noci proto nemohu skoro ani spát,ale nejhorší je to že sem si všimla malích červů ve stolici.Je mi trapné říct to mámě nebo tátovy. Co myslíte? Předem děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, vůbec není důvod se stydět. Opravdu by se mohlo jednat o roupa. Léčba je jednoduchá a zbaví... Celá odpověď
Šimrání v krku
Dobrý den, již asi měsíc mám šimrání v krku, jednou na pravé straně a pak na levé. Byl jsem na ORL, tam mi řekla paní doktorka že mám alergii a předepsala Zenaro, provedla výtěr - negativní. V krku škrábe i po čtrnásti dnech a navíc se při kašly až dávím a je mi na zvracení, nasadil jsem syrup, ale... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, zkuste i kloktat (lze použít i slanou vodu- ve vlažné vodě rozpusťte malou špetku soli). Proti... Celá odpověď
Bolest kolenního kloubu
jsem 5 měsíců po ask levého kolene. dokud jsem nechodil do práce bylo koleno po zákroku klidné a bezbolestné. Od února chodím do práce a bolest kolene se vrací a je to čím dál víc horší. Koleno ohýbám v bolesti a v noci už nevím jak ležet aby nebolelo a já mohl usnout. Zobrazit více
Hezký den pane Květoslave, děkujeme za dotaz s přílohou. Je možné, že se obnovilo zranění menisku, dojděte... Celá odpověď
Anorexie, úzkost
Dobry den, už vic než půl roku mám absolutní odpor ke sladkemu jídlu. Nikdy jsem se tím neprejedla nebo tak, ale nedovedu si představit, ze bych něco sladkého pozřela. Také mě trápí v noci dušnost a bušení srdce. Včera jsem měla snad nekolikahodinovou spankovou paralyzu po dlouhé době. Mám vysoký tep,... Zobrazit více
Hezký den Alexo, díky za dotaz. Odpor ke sladkému jídlu sám o sobě nic neznamená, kdybyste měla odpor... Celá odpověď
MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer
Dobrý den, pokud máte noční dušnost, bušení srdce a potíže Vás budí ze spánku, máte-li vysoký tlak a... Celá odpověď
Pocit elektrického proudu v nohách
Dobrý den, v noci mě často budí pocit elektrického proudu v nohách,který mě nutí neustále s dolními končetinami pohybovat a stále měnit polohu.Ani v nové poloze nevydržím více než několik vteřin až minut.Můj praktický lékař si s těmito potížemi neví rady děkuji J.Nováková Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý večer, paní Jano, jako nejvhodnější se nyní jeví neurologické vyšetření, pokud nebude zde objasněna... Celá odpověď
Výsledky vyšetření
Dobrý den, dnes jsem byla na vyšetření spirometrie a ráda bych věděla,zda-li se jedná o počínající astma či jsou výsledky v normě. Trpím v noci a nad ránem již delší dobu velkou dušností. Výsledky spirometrie jsou FVC 85% FEV1 82% Ind. 83% MEF50 60% Zobrazit více
Dobrý den Alžběto, Takto Vaše výsledky vypadají dobře. Je ale třeba je hodnotit i v kombinaci s tím,... Celá odpověď
MUDr. Milan Hrubý
Vážená paní Alžběto, snížená hodnota MEF50 by mohla signalizovat zúžení periferních dýchacích cest, tedy... Celá odpověď
Noční křeče v dolních končetinách
Dobý den ! Mam problem od letošnho roku od dubna mně v noci berou křeče do obouch dolních konšeti nani to časté,ale je tonepříjemné musím vnoci sdát a roschdit to. Pane doktore doporučte zatím nějaké prášky. Kdyby to nepřestalo pokračoval bych v další lečbě. Předem moc děkuji S pozdravem.... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, doporučila bych navštívit praktického lékaře, aby Vás vyšetřil. S největší pravděpodobností... Celá odpověď