Vyhledávání
Extrakce a kanálky
Dobrý den, dnes mi byla provedena extrakce horní 6, rána pobolívá jen trochu. Ale starosti mi dělá sousedící 7, která po zákroku bolí jako předchozí 6, kde byly několikrát bezúspěšně čištěny kanálky. Když na zub kousnu, mám opět pocit vystouplého zubu. Je to po extrakci normální nebo mohu očekávat... Zobrazit více
Dobrý den, těžko říci, raději si zatelefonujte ke stomatologovi a poradte se s ním, nejspíše vás bude... Celá odpověď
Únava a neustálé přibírání
Dobrý den pane doktore, mám jeden problém již půl roku neustále pomalu, ale jistě přibírám na váze za 6 měsíců 5 kilo, cítím se unavená a bez energie. Přibírám i přesto, že jím pořád stejně a cvičím taky, dokonce přes léto i více než obvykle, ráda bych věděla čím by mé přibírání a s tím spojená únava... Zobrazit více
Dobrý den, vaše obtíže jsou s největší pravděpodobností způsobeny nesprávnou životosprávou a stresem.... Celá odpověď
Ct páteře
dobrý den pane doktore moc prosím o přeložení ct nálezu mám velké problémy se zády už 25 let ct nález výrazná chondroza disku L5/s1 ,vakuový fenomén.spondyloza a pokročilá spondylartroza ve zobrazeném rozsahu.IVforamina L5/S1 jsou zužená a deformovaná spondylofyty.diskrétní (do 3mm) koncentricka protruze... Zobrazit více
Dobrý den, vaše obtíže jsou podle CT nálezu způsobeny výhřezem ploténky mezi 5. bederním a 1.krřížovým... Celá odpověď
Špatně se mi dýchá
Dobry den, mam potvrzenou slabou neuroboreliózu z likvoru , asi pred 3 lety. Od mala trpim také astmem a alergiemi. Již jsem prodelal zanet mozkovych blan, ale parotitický s orch...., muj stav byl pomerne dobry posledni 3 roky a ja zacal kourit asi pul roku po 20 cigaretach, dostal jsem zanet prudusek...neprestal... Zobrazit více
Dobrý den, problémy s dýcháním jsou u Vás pravděpodobně způsobeny nedostatečnou kompenzací astmatu,... Celá odpověď
EBV
Dobrý den, mám pozitivní testy na eb virus a chtěla jsem se zeptat jestli je to nakažlivé celou dobu nebo jen v nějakém stádiu ? Zobrazit více
Dobrý den, Julie! Nakažený člověk je infekční od prvních příznaků do vymizení horečky. Nemoc se přenáší... Celá odpověď
Panicka deprese-úzkost
Dobrý den,už řadu let trpím stavy panické ůzkosti,užíval jsem diazepam,lexaurin a podobné.Asi před půl rokem jsem vyhledal pomoc psychiatra,dal mi Mirzatin a Neurol,bez zlepšení.Nyní jsem dostal Remood 20.mg 1.krat denně.Je možno brat k tomuto léku i Neurol?děkuji Zobrazit více
Dobrý den, Zdeňku! Ačkoli Vás neznám a nemám možnost s Vámi pohovořit, domnívám se, že Vaše léčba není... Celá odpověď
Co misto Pamyconu?
Dobrý den Syn (5let) už 14 dní má rýmu takovou tu hustou zelenou. K Dr. jsem nešla, stejně by nám napsala Pamycon, myslela jsem že to zvládneme i bez něj. Loni a předloni ho měl snad co 14 dní. Vždy nám sice do 3 dnů zabral, pak bylo 10 - 14dni klid a opět hustá rýma a znova Pamycon. Vím, že ho moc... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Rýma a hlenohnisavá sekrece z nosu patří k dětem, chladné sezoně a kolektivním zařízením... Celá odpověď
Bolest, při které je mi na omdlení.
Dobrý den, mám bolesti zad a neustále se opakující pocity, že omdlím. Byla jsem na rentgenu a k neurologovi jsem objednaná až za tři týdny a tak se obracím na Vás o rozbor mého vyšetření, které zní...: osa páteře přímá při oploštělé lordoze se zachovalou výškou těla intervertebrálních prostor, deformující... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Dle popisu se jedná o "křivou páteř", běžná zakřivení jsou deformována a jsou popsány... Celá odpověď
Podrážděná kůže v okolí nosu.
Dobrý den, mám už dlouhou dobu problém, pod nosem a v okolí nosu mám podrážděnou kůži, je červená - až nahnědlá, na venek to působí "neesteticky". Chci se proto zeptat čím se toho zbavit. Používal jsem nosní mast Panthenol s éterickými oleji, ale to bohužel nepomohlo a kůže ještě více zčervenala a velmi... Zobrazit více
Negativní rekace na očkování
Dobrý večer, mohla bych se prosím zeptat na očkování v ranném dětství, na hexavakcinu a ostatní, zda není možné, že by mohlo zastavit psychomotorický vývoj kojence, či batolete, případě vyvolat mentální postižení nebo autismus? Mnohokrát děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, Marcelo! Dotaz je velmi obecně položen, takže mohu odpovědět pouze : ano, je možné, že očkování... Celá odpověď