brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Diabetes mellitus 2.typu
Dobrý den Je mi 53 let žena. Léčím se s cukrovkou 2 dobře kompenzovaná. Z Ničeho nic se mi večer udělalo nevolno dostala jsem střevní potíže (jenom voda). Pociťovala jsem stav na omdlení a silně brnění v obouch rukách až do prstů. A třes v nohách . Moje první pomoct lehla jsem si na zem dala nohy... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý večer, nejspíše se u Vás jednalo o hypoglykemický stav, udělala jste dobře, že jste si vzala lžičku... Celá odpověď
Byla mi zjištěna borelioza
Dobrý den, byla mi zjištěna borelioza na základě krevních testů (dle slov lékaře byl ve výsledcích jeden křížek). Byl mi předepsán Doxyhexal 100mg 2x denně na 25 dní. Po třech dnech užívání se začaly příznaky zhoršovat (intenzivnější bolesti svalů, únava, brnění v konečcích prstů, menší citlivost tváře... Zobrazit více
Dobrý den, nevím, co znamená výsledek na jeden křížek. Diagnózu boreliosy stanovujeme pomocí serologických... Celá odpověď
Opakovaná operace kolene
Dobrý den,už mám třikrát operované levé koleno a znova mám velké bolesti a křupání vnitrní straně kolena ,nemohu propnout koleno a když to udělám tak mně strašně bolí pod češkou a když se snažím chodit po schodech tak cítím zezadu kolene jak ta šlacha pne a štiplavou bolest,trváto dva měsíce po operaci... Zobrazit více
Dobrý den, pane Zdeňku je mi to moc líto, ale jsem přesvědčen, že na Váš dotaz bohužel nelze odpovědět... Celá odpověď
Parestezie kůže, bulka na bérci
Dobrý den, na levé noze- přední strana lytka mam již moho let nepohyblivou měkkou bulku viz příloha. V posledni době mě však trápí v této oblasti pichlave zaskuby jakoby na kuzi a velice lehké občasné brnění do chodidla. Nevím zdali to s tímto muze souviset. Protože o této bulce vím cca již 10 let a... Zobrazit více
Dobrý den Michale, souvislost s útvarem na bérci zcela vyloučit nelze. Nejlepší by bylo, kdyby jste... Celá odpověď
CT páteře
Dobrý den. Po operaci bederní páteře v srpnu 2019 stále bolesti. Cca od března 2020 větší. Nedokážu se narovnat po mírném ohnutí zad což je i běžný úklid domácnosti. Spím jen s práškem na spaní. Bolesti i v klidu. Brnění pravé nohy a vystřelování bolestivé mezi lopatky. Prosím o vysvětlení diagnózy a... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den paní Hano, určitě Vám doporučuji se objednat do ambulance bolesti, lze provést i různé blokády... Celá odpověď
Dobrý den, doporučuji Vám kontrolu na pracovišti, kde jste byla operována. Zatím bude nejspíše neoperační... Celá odpověď
Nespecifikovaná "bílá krupička" na rtech a v oblastech dásní.
Dobrý den. Už nejakou dobu, asi dva měsíce pozoruji palení a brnění rtů, a také tváří v obličeji. Před dvěma týdny jsem objevil zvláštní krupičku na horním rtu. Dnes jsem si všimnul, že mám stejnou krupičku i na dásních. Tam to tvoří jakési bílé flíčky. Na druhém snímku, pod zuby, je to jasně patrno. Na... Zobrazit více
Dobrý den, krupička na rtech na snímku jsou drobné mazové a slinné žlázky, je to tedy stav naprosto běžný.... Celá odpověď
Angína, rizikový pohlavní styk bez ochrany
Dobrý deň presne 30 dni po rizikovom nechránenom pohlavnom styku som dostal angínu den pred sa mi urobil opar na pere, klasické pálenie v hrdle , po asi 2 dňoch sa mi zväčšili Lynfaticke na krku a aj podpravym pazusim, bolo aj občasne potenie v noci ale to neviem či koli teplu alebo koli chorobe meral... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, pokud máte infekci horních dýchacích cest, obvykle se také snadněji znovu objeví opar na rtu... Celá odpověď
Astma u dítěte
Dobrý den, jsem docela zoufalá a nevím si rady, proto doufám, že mi někdo poradí. Mám 4 letou dceru. Problémy začaly před rokem, když jsme nastoupili do školky. Byli jsme 4 dny ve školce a pak měsíc doma nemocní. Měli jsme vždy obyčejnou rýmu, kterou jsme léčili sirupy, ale po 14 dnech se nám z toho... Zobrazit více
Dobrý den Zdenko! Opakované nekonečné infekce dýchacích cest, zvláště ve spojení s astmatem jsou velkým... Celá odpověď
Jak dlouho sunar
Dobrý den, dceři je 19 měsíců a poslední 4 měsíce,kdy už jí nekojím dostává 1x 150ml sunaru večer a 1x 150ml v noci. Zajímalo by mě, zda už jí ho mám omezovat, nebo pomalu přecházet do vodovějšího poměru a časem v noci podávat jen vodu když se vzbudí. Nevím totiž,zda tím zahání žízeň nebo hlad, nebo... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Noční sunar bych odboural ihned - ponejvíc s ohledem na zdraví chrupu, jak správně... Celá odpověď
Enuréza?
Dobrý den paní doktorko, mám 4 letá dcera nastoupila do školky s tím, že se nepočůrávala v poledním spaní vůbec a někdy občas v noci, kdy jsem ji po asi 3h spánku vysazovala na nočník, už se i začala sama budit a chodila se vyčůrat. Nevím, zda to s tím má co dočinění, ale pak dostala asi po 3měsících... Zobrazit více
Dobrý den, jak po infekcích, tak v kontextu např. s nástupem do školky se může pomočování znovu objevit.... Celá odpověď