brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Nevolnost
Co vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den, mám reflux jícnu, tzv. bláto na žlučníku, snažím se dodržovat vzhledem k tomu dietu, zatím se dařilo. Před měsícem jsem začal mít problémy po požití vietnamské polévky, silného hovězího vývaru,... Zobrazit více
MUDr. Hana Šilarová
Dobrý den Zdeňku. Přítomnost vředu se projevuje především bolestí nad pupkem, která může i střílet do... Celá odpověď
Nespavost
Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že se pravidelně v noci budím mezi jednou a druhou hodinou ranní, mám pak problém usnout a když usnu tak okolo čtvrté hodiny tak potom můžu spát bez problémů třeba do deseti hodin. Ráno vstávám v sedm hodin do zaměstnání. Depresemi netrpím,jsem celkově v pohodě,... Zobrazit více
MUDr. Barbora Magdolenová
Dobrý den pane Zdeňku, děkujeme za Váš dotaz. Dle Vašeho popisu dodržujete pravidla spánkové hygieny... Celá odpověď
Bolest stehna
Dobrý den, je to zhruba týden co jsem začal cítit bolest v levém stehnu. Zhruba někde uprostřed mezi pasem a kolenem, ale jenom odhaduji. Je to taková intenzivní bolest jako když si člověk skřípne nerv v krku, ale nejsem si jistý jestli je to u stehna možné, jestli by to po týdnu nezmizelo a projevovalo... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den pane Petře, pokud není stehno oteklé, zarudlé, nejsou zde nějaké viditelné změny, pak může... Celá odpověď
Zuby, virosa
Dobrý den, dcera (15 měsíců) má již od úterní noci střídavě teplotu a horečku (ve středu přes den teplota nepřesáhla 37, ale další dny přesáhla 38 i přes den). Horečku srážíme, když přesáhne 38 stupňů, paralen a nurofen čípky vždy zaberou a teplota klesne o stupeň a dceři se uleví. Žádné další problémy... Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste dnes měly CRP test negativní, můžete ještě počka i přes víkend, ale podmínka je,... Celá odpověď
Plynatost
Dobrý den, přestože se snažím hlídat co a kdy večeřím, trpím již delší dobu v noci plynatostí a nadýmáním spojeným s křečemi, případně "jen" bolestmi v oblasti žaludku a střev. Plynatost je tak silná že i když není někdy spojena se silnýmí křečemi tak mě stejně budí. Obvykle mi je ještě celé dopoledne... Zobrazit více
Dobrý den.Množství střevního plynu je výsledkem více faktorů.Svou roli hraje samozřejmě skladba stravy,některé... Celá odpověď
Inkontinence a bolest bed.páteře
Dobrý den,nedávno mne v noci vzbudila bolest kyčle, vyděsilo mne to,bolest byla intenzivní a nemohla jsem na nohu stoupnout.Ukázalo se,že je to od bederní páteře.Byla jsem na ct,zde je nález. Eroze dolní krycí deskyL4,ostatní obr.v norm.SI artroza bilat.vakuový fenomén v disku L4/5cirkul.protruze disku... Zobrazit více
Problémy se svěrači u bolestí zad jsou důvodem k akutnímu neurologickému vyšetření. Tudíž se tam vydejte... Celá odpověď
Extrasystoly
Dodrý den. Je mi 30 let jsem aktivní sportovec . V současné době si ale sport příliš neužiji. Již od jara trpím dost silnými úzkostnými stavy. První záchvat jsem zavinily nejspíše extrasystoly. Byl jsem už delší dobu jak sportovně tak pracovně hodně vytížený a navíc po rozchodu s přítelkyní který jsem... Zobrazit více
Dobrý den, Víte! Extrasystoly jsou běžné, má je každý. Popisujete zcela typicky neurotickou úzkost s... Celá odpověď
Tlak, nebo spíše nepříjemný pocit u žaludku
Dobrý den, cca od jara jsem cítila tlak, nebo spíše nepříjemný pocit u žaludku směrem k levému podžebří. K tomu se občas přidalo říhání a někdy pocit hladu i po najedení, řidší stolice. Je mi 33 let a v červnu jsem ukončovala studium na velmi náročné vysoké škole. Minulých 5 let jsem se opravdu zanedbávala,... Zobrazit více
Dobrý den, popisujete poměrně polyvalentní potíže u kterých lze těžko identifikovat jednu příčinu. Myslím... Celá odpověď
Poradte mi prosím čo robiť aby neprišlo k zhoršeniu stavu ochorenia...budu nutné lieky?
Dobrý deň budem vám veľmi vdačná keď mi poradíte čo robiť lebo mala som dost stresujúce obdobie a aj dosť často ešte mám...niekedy rozmýšlam nad smrtou ze ma nebaví žiť atď. S tých stresov asi preto dostávam menštruáciu možno raz za 5 mesiacov...pracovala som v nemecku 2 roky a mala som stále stres...bola... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Vypadá to že vaše obtíže jsou způsobeny celkovou rozladou vegetativního systému nejlepší rada je vyhledat... Celá odpověď
Nejasná bolest na kterou nic nezabírá
Dobrý den, moje maminka už prošla všechny doktory a nic jí nepomohlo. Je jí 48 let, v přechodu podle všeho ještě není. Začalo to před 3 měsíci bolestí v pravé noze. Od té doby se bolesti rozšířily do celého těla. Není možné se v noci vyspat bez silných prášků na bolest. Bolest se vždy objeví v určité... Zobrazit více
Dobrý den, paní Karolíno. Omlouvám se za opoždění odpovědi, dotaz byl ke mě přesunut. Trvající potíže... Celá odpověď