Akne

Dobry den. Prosim Vas o radu. Mam 25 rokou a uz asi 13 rokou mam problem s akne .Uz neviem, ako sa ho mam zbavit. Asi 2 roky pouzivam krem Skinoren, ktory mi celkom pomal. Posledny mesiac sa mi, ale plet zacala zhorsovat a akne mam stale viac.Asi mi ten krem po takom dlhom case prestal pomahat.Co ma ale najviac trapi zacaly sa mi robyt po akne jazvy. Do teraz som s tym nemala problem, ale mam ich stale viac. Ked si vyrazku nevytlacim ostane mi na tvary a vobec mi nemyzne. Zacinaju sa mi tvorit virazky, ktore su az tmavo cervene. Vyzeraju, ako male modriny, ktore ked vytlacim, ide mi z nich tmavo cervena krv z ktorych mi prave ostavaju tmave jazvy. Velmy vam dakujem za odpovet

Odpověď odborníka:

Pokud vás trápí akné tak dlouhou dobu a tvoří se jizvy, doporučuji radikální celkovou léčbu retinoidy. Požádejte svého kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x