Bolest břicha

Dobrý den, mám možná trošku zvláštní dotaz. Vždy, když si vezmu vitamínovou tabletu Spektrum, tak mě chvíli pobolívá břicho (nic extrémního, ale je to nepříjemné). Podle návodu se má jen zapíjet tekutinou. Není tam psáno, jestli před, s, nebo po jídle...takže jsem vyzkoušel všechny možnosti a změny jsou nepatrné. Jasně, že teď se asi ptáte, proč ji teda beru :-D. No je to proto, že tato forma mi velmi vyhovuje, protože rozpustné multivitámíny těch vitamínů nemají tolik. Čím to může být způsobeno? Jediné, co mě napadá je, že je to prostě moc těžké na žaludek (jako některá jídla). Ještě doplním, že tato bolest začne cca 10 minut po spolknutí. Předem děkuji za vaši odpověď. S pozdravem Lukáš

Odpověď odborníka:

Je otázka, zda se tato bolest vyskytuje po požití jakékoli tablety, nebo jen po Spektru. Může vám vadit tato léková forma, ale také určitá látka v něm obsažená. Zkuste značku multivitamínu změnit. Pokud by vaše obtíže přetrvávaly, nezbývalo by než obrátit se na lékaře.

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: