Bolest pravého boku

Dobrý den.V lednu 2010 mě začali bolesti pravého boku.Bolest tupá trvalá ,něky jakoby svíravá ve spodní části žeber až dozadu k páteři.Vyšetření sono,rentgen páteře a laborka v pořádku.Závěr obvodní lékařky-je to od páteře,vyčkejte až to přejde.Bolest se tlumí jen po ibuprofenu 400,jiné léky nezabírají ,ani tramal,flector atd.Ibuprofen bolest částečně zklidní-alespoň mohu spát.Po dvou měsících jsem to nevydržel a zašel za neurologem,ten mě poslal za fyzioterapeutem.Ten mě prohlédl a předepsal cvičení a léčbu tuším ultrazvukem.Bolesti po měsíci bez změn.Na kontrole mi k ultrazvuku byl přidám laser - po první návštěvě se mi večer bolesti zhoršily.Sedmidenní kůru jsem dobral před 3 týdny,ale bolesti jsou stále horší.Za týden jdu opět na kontrolu k fyzioterapeutovi.Bolest se ale rozšířila téměř do celého boku,mezi žebry a kyčlí mě bolí i na dotek,v oblasti ledvin také.Nemůže to být něco jiného než problémy s páteří?Začínám se obávat,že léčba u fyzioterapeuta může být špatný směr i když mi všichni už 8 měsíců tvrdí,že je to od páteře.Bolest neustává ani v noci,prostě to bolí stále.Poradíte co ještě vyzkouše,nebo kam zajít?Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den Brando! Bohužel nepíšete, čím se bolesti provokují - např. po jídle, při špatném pohybu, při nádechu, atd. Doporučovala bych doplnit ještě rentgen plic, popř. konzultovat vaše potíže s gastroenterologem a v každém případě znovu navštívit vašeho neurologa, který vám rehabilitaci předepsal.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
re | Od: brando | 3.10.2010 19:59
dobrý den.
děkuji za odpověď.reakce na jídlo žádná,spíše na pohyb.I v úplném klidu to začne někdy dloubat...
reagovat
re:re | Od: Zuzana | 10.2.2011 13:27
Ahoj Brando, prišiel si na to čo tu tvoju bolesť v boku spôsobovalo? Ja mám niečo velmi podobné, ale už tri roky. Sono a krv v poriadku, idem na CT. Ďakujem za odpoveď
reagovat
re:re:re | Od: Brando | 29.3.2012 19:51
příčina stále nezjištěna,bolest trvá,prošel jsem i diagnostickou prohlídku dutiny břišní a vše ok.přikláním se k tomu,že je to od páteře,ale nikdo mi nedokáže pomoci.prohlídl ně kde kdo,,fyzioterapeut atd. tak nevím co dál.někdo kdo má zkušenost se nenajde?
reagovat
bolest pravého boku | Od: elane | 10.4.2013 02:06
Dobrý den Brando, doufám, že už netrpíte. Ale pro ty kdo třeba hledají pomoc při stejném problému chci říct svojí zkušenost. Pár dní jsem zažívala to, co popisujete. Bolest začala pod žebry napravo, pak se přesunula na bok a až na záda. Přesně jak to popisujete. Trvalá bolest byla bez 2 Ibalgínů nesnetitelná. Někde na netu jsem našla, že pokud pomůže živočišné uhlí /nebo Espumisan /nebo obojí, můžou to být zaražené větry. Je to neuvěřitelné, ale opravdu mě to pomohlo. Nemůže to být i váš případ?
reagovat
re | Od: brando | 3.10.2010 19:58
dobrý den.dekuji za odpoved.reakce na jídlo žádná,spíše na pohyb.Někdy mohu být i úplně v klidu.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: