Bolesti bederní páteře

Hezký den prosím o radu zda a jak lze odstranit bolesti páteře. Již asi 5 let trpím bolestmi v oblasti bederní páteře, které mi vystřelují do bederní kosti. Nevím zda to má souvislost, ale vždy ráno mám těžké nohy místo abych byla odpočatá. Ze začátku mi pomohly vždy tak na 1/2 až rok infuze a obstřiky(ale bohužel ihned po aplikaci jsem šla do zaměstnání) . V současné době mám takové bolesti, že neujdu ani 100 m a při stání delším jak minutu si musím sednout jinak trpím velkými bolestmi. Absolvovala jsem asi 4x serii 10 rehabilitací. V květnu t.r. jsem absolvovala 10 infuzí s pobytem v nemocnici a po těchto infuzích jsem neměla bolesti přesně 22 dnů a po té se mi znovu vrátily. Bohužel mám nadváhu a nemohu s tím nic dělat protože mám bolesti a nemohu cvičit ani chodit.

Odpověď odborníka:

Nejprve byste měla mít vyšetření - CT nebo lépe magnetickou rezonanci k vyloučení např. výhřezu ploténky apod. S tou nadváhou rozhodně něco musíte udělat. Pokud by se neprokázalo žádné organické onemocnění a vaše problémy by byly pouze funkční, pak nezbývá než dlouhodobá rehabilltace, ale určitě spojená s tou redukcí váhy.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x