Časté krvacení z nosu

Dobry den,mam 5-letou dceru a často jí teče krev z nosu,dnes třeba už 5xkrat,nevím si už rady.Byly jsme na ORL tam jí vypalily kyselinou žilky v nose,nasadily ascorutin,nosní kapky s pambou,tyden byl dobry a ted to zase začalo znovu,byly jsme i na krevních testech ty dopadly pry vzorově.Už opravdu nevím co mam dělat,začne jí tect i v noci,když spí,dnes jí třeba tekla v 1h rano a docela dost,pak v 6h rano,a odpoledne dokonce z obou nosních direk a pak ještě dvakrat.Moc vam děkuji za odpoved.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, to je opravdu velmi zapeklitá situace. Všechno běžné ošetření již holčička absolvovala a přesto situace s krvácením trvá nadále. Napadá mě jedině, jet se poradit do nějakého spádového velkého ORL centra, kde provádějí výkony laserovou technikou, zda by nebylo vhodné ošetřit krvácivé ložisko v nose laserem. Je to šetrnější a dá se cíleně zasáhnout, podrobnosti by vám řekl lékař, který touto technikou operuje. Netvrdím, že to jednoznačně pomůže, ale poradit byste se mohli. Ev.kontakt na pracovistě, kde laserovou techniklou pracují je : Asklepion Praha /cena odstranění krvácení z nosu laserem 1 800 Kč/, ale jistě není jediné... Poradte se a můžete se potom rozhodnout. info čechy -např.Asklepion Praha - ZDE: http://www.asklepion.cz/anews-asklepion-news/anews-2007-news/anews-2007-38-1/krvaceni-z-nosu-lecba.html info na Moravě např.ZDE http://www.llc.cz/cs/orl/64/lecba-krvaceni-z-nosu Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Prevence | Od: Mirka | 7.10.2013 17:48
I já jako malá trpěla krvácením z nosu ve dne v
noci, pálili mi žilky a všechno možné. Přestalo to až
když jsem se přestala rýpat v nose.
reagovat
re:Prevence | Od: Daniela | 9.8.2015 01:36
Vždy jsem měla slabé cévy v nose a krev mi tekla velmi často, nejhorší to bylo, když mi bylo tak 8, byla jsem na vypálení, ale nepomohlo to, tak jsem byla na 2. vypálení a zlepšilo se to, ale jen dočasně. Pak jsem dostala černý kašel, takže jsem jen celé dny ležela v posteli a snažila se tu krev zastavit, ale při každém zakašlání začala téct znovu. Pak přišlo období, kdy jsem měla špatnou imunitu a například, když jsem si dala teplou polévku a ten horký vzduch mi proudil do nosu, tak se mi z obou dírek spustila krev a v létě o tom radši ani nemluvím. Zkoušeli jsme všechno, ale jediné, co mi opravdu pomohlo je ascorutin, ale pomohl mi až po delší době každodenního braní. Teď už ho nepotřebuji, jelikož se mi krev už tak často nespouští, max. 1 týdně a to už mi přijde v celku normální :)
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: