Chybějící menstruace

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, užívala jsem antikoncepci Depo-Provera asi 6 let, v září 2009 jsem ji aplikovala naposledy, více jak před týdnem mi gynekolog píchnul injekci na vyvolání menstruace, která se i tak nedostavila. Pouze jsem dostala silné křeče, na které jsem dostala surgan. Bylo mi řečeno "sliznice narůstá, že počkáme ještě pár dní, ale vypadá to, že nemůžu menstruovat" Prosím, poraďte, co mě v takovém případě čeká za léčba nebo čím je to způsobeno? Dítě zatím neplánuju. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Po vysazení antikoncepce se někdy stává , že i několik měsíců se nedostaví ovulace a tudíž ani menses. Musí se upravit hormonální hladiny. Pokud by to nešlo přirozenou cestou, musel by se stav řešit hormánální léčbou.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x