Ejakulace

Dobrý den, mám takový dotaz. Mám 19 let a aktivní sexuální život, ale od určité doby mám problémy s ejakulací, beru prášky REMOOD, protože mám záchvaty úzkosti a mívám problém s ejakulací při pohlavním styku, ale kdyz masturbuji podaří se mi ejakulovat, tak jsem se chtěl zeptat, kde může být problém, jestli je to práškama nebo něčím jiným, děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tento typ prášků to oddálení erekce běžně způsobuje. Nejlepší by bylo zkusit změnu na jiný typ léku

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Vlčí zrno Prosím o radu. Na konci září se mi udělalo na očním víčku vlčí zrno...
  • Operace menisku V březnu tohoto roku jsem byl na operaci vnitřního menisku...
  • Bíle pupínky na penisu Můžete mi prosím poradit, co by to mohlo být? Sex jsem...
  • Lék zaldiar Ortoped mi předepsal lék Zaldiar, na bolest kyčle. Mám nedůvěru k...
  • Poševní výtok Mám dotaz už asi půl roku mám vaginální výtok který nesvědí ani...
  • Vysoký tep Mám takový problém. Trápil mě vysoký tep,který se pohyboval okolo 115...
 
Naposledy čtené: