Erekce

Dobry den,můj přítel má problémy s erekcí. Tedy, při sebemenším pohlazení k erekci dojde,ale během styku a někdy ještě před ním, dojde k ochabnutí. Přítel bere prášky na vysoký tlak,je trochu silnější. Vím,že je zvláštní,že dotaz posílám já,ale přítel je dosti stydlivý, takže jsem to chtěla vzít do vlastních rukou. Poslední dobou si stěžuje i na to, že ho bolí varlata. Mužete mi poradit,jak mu pomoct, k jakému lékaři by měl zajít?On si myslí,že to dělají léky na tlak, ale já jsem toho názoru,že ne. Děkuji za radu. S pozdravem

Odpověď odborníka:

Dobrý den, přítel by měl navštívit urologa (hlavně kvůli bolestem varlat), bývá v jedné osobě i sexuologicky vzdělán a měl by s ním probrat i vliv léků na tuto sféru života. Kontakty na sexuology najdete zde: http://www.sexualne.cz/databaze-odborniku Pokud je přítel silnější, mohl by uvažovat o zhubnutí - jednak předejde mnoha dalším negativním vlivům a ohrožením nemocemi v životě (cukrovka, vysoký tlak, srdeční nemoci, aterosklerosa, mrtvice), jednak se může podstatně zlepšit i jeho krevní tlak a i sex.život /sexuální výkonnost přímo souvisí s krevním tlakem a ten zase se stavem cév a ten zase s výživou.../. Konzultovala bych tuto problematiku s interním lékařem - který mu píše léky na tlak a potom i s lékařem - obezitologem, dietologem, výživovým poradcem - který by mu pomohl se zhubnutím. Dobrý je v tomto ohledu také pořad na Primě Jste to, co jíte. (čtvrtek) Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: