Krvácení mimo mentruaci

Dobrý den. Po nechráněném pohlavním styku, jsem si zakoupila prášek Postinor-2, menstruaci jsem dostala o 8 dní dříve než jsem měla, pak 5 dní klid a dneska jsem ji dostala znovu, může to nějak souviset s tím práškem? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Ano souvislost je velmi pravděpodobná, Postinor může vyvolat nepravidelné krvácení. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Profesionální dentální hygiena krok po kroku
Články: Profesionální dentální hygiena krok po kroku
Dentální hygiena v...
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Obezita a lupénka: spojuje je zánět?
Články: Obezita a lupénka: spojuje je zánět?
Nadváha a psoriáza se často...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: