Lehké špinění

Dobrý den, užvic jak rok užívám antikon. azalia a nemám menstruaci, dnes jsem z ničeho nic začala špinít tmavý krvavý hleny čím to prosím může být? děkuji

Odpověď odborníka:

Během užívání Azalie se může objevit nepravidelné poševní krvácení. Může být slabé jako špinění, které nemusí vyžadovat vložku nebo silnější krvácení, které vypadá spíše jako slabá menstruace a vyžaduje použití hygienických prostředků. Obecně platí, že nemusíte nic podnikat, pouze pokračovat v užívání přípravku Azalia Při zesílení navštivte gynekologa bez vyšetření nelze diagnozu stanovit příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: