Menstruace

Dobrý den, mám problém s menstruací. Před půl rokem jsem vysadila antikoncepci protože chceme mít miminko. Ale koncem minulého měsíce jsem měla dostat měsíčky ale ještě do dneška jsem nic nedostala.Je to skoro měsíc. Problém je v tom že jsem si udělala aspoň 10 těhot.testů za tem měsíc a vždy byly negativní.Mám strach jestli nejsem nějak nemocná. K lékaři můžu až příští týden protože jsem pořád zaneprázdněná. Prosím poraďte co by to podle vás mohlo být. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den,po vysazení HAK trvá poměrně dlouho než se menstruační cyklus ustálí a zpravidelní, Váš výpadek bych tedy přisuzovala nedávnému vysazení antikoncepce. Návštěvu lékaře bych přasto vřele doporučovala.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: