Narůžovělý výtok

Dobrý den, beru antikoncepci, jenže jsem vynechala jednu tabletku. Bohužel si nejsem jistá ve kterém týdnu, ale předpokládám, že ve 2. dříve bych si snad všimla. Trochu mě zneklidňuje, že jsem měla narůžovělý výtok. Po prvé v době ovulace to bylo skoro nepatrné, ale 4. den od ovulace to bylo silnější. Někde jsem četla, že se může jednat o příznak nidace vajíčka, občas i pociťuji slabé popichávání v podbříšku. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nebo se jen jedná o výkyv hormonů z toho, že jsem vzala dvě pilulky HA najednou? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Když byla pauza delší než 12 hodin,je vždy možnost gravidity, udělejte si gravitest,který je positivní již 5-7 den po koncepci,aby jste měla jistotu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: