Nepravidelná mensestěhotenství

Dobrý den.Obracím se na Vás s problémem-V listopadu 2008 jsem vysadila antikoncepci,protože si přejeme(již druhé)miminko.mens.dorazily se požděním cca 14dní.minulý měsíc jsem 20dc dostala injekci agolutinu a dostala jsem to o 7 dní dříve..Nyní 18DC jsem to dostala opět-bez injekce.Otěhotnět se mi samozřejmě nedaří.Prý mě do žádného centra nepřijmou pokud se nesnažíme min.rok.Začínám mít strach že dokud nebudu mít prav.cyklus,tak se to nepodaří.Zatím jsem nebyla nijak vyšetřena a paní doktorka v mém cyklu zřejmě problém nevidí.Moc prosím o Váš názor a radu,Jak postupovat a čím je to všechno spůsobeno.Je mi 28(dítě 7 let).Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, brala jste antikoncepci a po vysazení nenastoupil cyklus jako z učebnice, to vás zneklidňuje, nikoli vaší lékařku. Je to logické, chcete mít dítě. Po vysazení antikoncepce však není vůbec neobvyklé, že cyklus není nějaký čas pravidelný a 3, 4 měsíce to není dostatečná doba, aby bylo možné říci, že něco není v pořádku. Doposud vaše tělo bylo ovlivňováno antikoncepcí, hormony uměle dodávanými a nyní se s tím váš organismus musí vypořádat a začít fungovat jako předtím, tedy fyziologicky. Nejlepší bude dát všemu ještě nejaký čas a o všem se poradit znovu s vaší gynekoložkou, ta se s podobnými situacemi setkává nejčastěji a tudíž vám poradí nejlépe.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: