Nepravidelná menstruace

  • Dotaz od: Zuzana Chárová
  • Publikováno: 17.8.2010
  • uLékaře.cz

Dobrý den, prosím o radu. Vystřídala jsem už řadu HA, ale můj problém se stále opakuje - zhruba po dvou týdnech od 1. prášku z balení mám tak 3-4 dny špinění, spíš krvácení. Jinak mám pravidelnou "normální menstruaci". Když se obrátím na svou gynekoložku, tak vždy je stejná odpověď a to, že mi změní HA na jinou. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být, nezdá se mi to totiž už normální... a už se mi nechce měnit antikoncepci, protože mám vždy po změně šílené bolesti. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Tento problém je způsoben hormonální nerovnováhou a pokud se objevuje i u jiných typů antikoncepce, někdy nezbývá než antikoncepci vysadit úplně.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: