Ochlupeni

dobry den mam problem je mi 19 a pred cca 3-4 mesici sem zacal rapidne chlupatet takrka vsude zada ramena stehna atd a je to den ode dne horsi a horsi da se stim neco delat nasadit nake hormony dost me to trapi a muze to mit spojeni stim ze zhruba v te dobe sem zacal brat steroidy na cviceni ktere sem jiz vysadil, dekuji moc

Odpověď odborníka:

Se steroidy to samozřejmě souvisí, růst ochlupení je hormonálně podmíněný druhotný pohlavní znak. Jakmile se hladina hormonů opět srovná, ochlupení by mělo začít samo vypadávat. Rozhodně steroidy už nikdy nezkoušejte, kromě těchto kosmetických nežádoucích účinků si můžete také přivodit rakovinu varlat a jiné choroby. Pokud by ochlupení zcela nevymizelo, je možné provést laserovou depilaci.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest varlat Už týden mě pobolívá levé varle spíše nepříjemný pocit. Neměl...
  • Agolutin a ovulace Je mi 22 let a v listopadu 2011 jsem přestala brát po pěti...
  • Vyrážka po těle Paní doktorko v posledních pár let mi po opalování během...
  • Nefunkční žlučník Vrací se mě žluč do žaludku,byl my diagnostikován nefunkční...
  • Bolest ramene Pane doktore, prosím o Váš názor k rentgenovému snímku. Rameno...
  • Zlatý stafylokok Moje vnučka 5 let má zlatého stafylokoka.projevuje se ji...
 
Kam dál
Naposledy čtené: