Opožděná menstruace

Dobrý den. Na začátku května jsem přestala brát antikoncepci Yadine, kterou jsem užívala zhruba 6let (od 15let). Poté jsem normálně distala menstruaci. (8.-13.5.) Den po menstruaci jsem měla nechráněný styk a druhý den jsem užila Postinor. Potom jsem krvácela 21.-24.5. Další menstruaci jsem měla dostat 18.6. a stále nic. Může to být vlivem změn po vysazení antikoncepce a užití Postinoru nebo mám důvod k obavám? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Ano, nepravidelnost je zřejmě způsobena užitím Postinoru. V případě, že se menstruace neobjeví ani po 14 dnech, je vhodné navštívit vašeho gynekologa.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: