Opožděná menstruace

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je možné,že onemocnění 14ti denní chřipkou,následně braní antibiotik a zároveń léčba bakterie na intimních místech tabletami Candibene může způsobit zpoždění menstruace,která probíha vždy na konce měsíce.Beru antikoncepci Mirelle a pohl.styk kvuli nemoci probihal jen na začatku a konci měsice.Zaskočilo mě to,mívám ji pravidelně.Děkuji za odpověd, Tereza.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zpoždění menstruace při užívání hormonální antikoncepce není obvyklé, ale mohlo k němu dojít díky proběhlé chřipce. Také se však mohlo stát, že antikoncepce selhala díky užívání antibiotik (některá oslabují účinek HAK), a že jste těhotná. Doporučuji raději kontrolu na gynekologii nebo alespoň provedení těhotenského testu z moči (koupíte v lékárně).

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x