Partnerské problémy

Dobrý den,nevím si už rady s chováním mého manžela ke mně.Jsme spolu 12 let.Poslední dobou jsem získala dojem, že už mě nemá rád,neváží si mě, nemáme spolu sex.Jsou dny, kdy si najde jakoukoliv záminku,aby se se mnou pohádal a hned se urazí a přestane se mnou komunikovat.jsem pro něj vzduch.Momentálně to trvá už 4 týdny.Tyto situace se opakují stále dokola.Myslím, že nevěrný mi není, z práce jezdí domů pravidelně a pak traví čas prací kolem domu, na zahradě nebo u PC.Domnívám se, že takové chování nabral jako vzor u svého otce v dětství.Ten už nežije, nikdy jsem ho teda nepoznala,ale manžel o něm téměř nechce mluvit.Připadá mi, že si na mě léčí nějaké komlpexy.Ale mluvit s ním o jakémkoliv osobním problému se nedá.Manželská poradna teda z jeho strany nehrozí.Vůbec si nedovedu představit náš další budoucí život a taky nechci, aby si z něj bral příklad náš syn.Rozvodu bych se pokud možno chtěla zatím vyhnout.Existuje ještě nějaké řešení?Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Markéto! Osobně ve Vaší situaci spatřuji jako možné řešení pouze psychoterapii. A to buď společnou (manželská terapie) nebo jeho osobní. Nemyslím, že by jiné řešení mělo naději na úspěch.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Dostatek vitamínu D dokáže ulevit od bolestí zad
Články: Dostatek vitamínu D dokáže ulevit od bolestí zad
Mnoho lidí trpí během...
Hemoroidy
Články: Hemoroidy
Hemoroidy, žilní městky...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x