Pocit mravenčení v tříslech

Dobrý den, již druhý týden mám pocit mravenčení v třísle. Dnes v levém, včera na obou stranách. Předtím střídavě nebo na obou stranách. Nebolí to, jen pocit je dost nepříjemný, sestupuje až do paty.Mám 162 cm a 53 kg, když si místo promasíruji, za chvíli se brnění vrátí, když si zacvičím jógu, je pár hodin pokoj. V práci sedím, 1/5 času chodím. V klidu se to ozve. Žádné vážné choroby nemám. Vůbec nevím, co s tím, děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Je pravděpodobné, že se jedná o irritační jevy na mišních kořenecgh při onemocnění meziobratlových plotének na přechodu hrudní a bederní pateře, konkretně segment L 1. Dop. ortopedické vyšetření, neurologické vyšetření a rtg snímek přechodu hrudní a bederní pateře. Podle všech výsledků potom léčba, Pokud nebude větší anatomická změna potom léčení na rehabilitaci. Pohybová léčba a fyzikální terapie

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
mravencení obouch dolních končetin | Od: Josef Fafílek | 19.11.2016 20:56
V obouch dolních končetinách mám stálé mravenčení,ortoped,i neurolog řekly že se s tím nedá nic dělat,brní mně prsty na obouch nohách,jde mi to až ke kyčelnímu kloubu . Dále,asi 2 mnesíce mně bolí,více svědí stará50až60 let jizva vedle kořene penisu,je to velmi nepříjemné,zkouším ruzne masti ale zatím ,marně,poradte mi prosím, Fafílek,děkuji.
reagovat
re:mravencení obouch dolních končetin | Od: uLékaře.cz | 21.11.2016 17:19
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Aby Vám
lékař mohl odpovědět, poprosím Vás,
abyste dotaz zkopíroval a vložil přímo do poradny na těchto stránkách:
http://www.ulekare.cz/poradna.
V poradně se Vám bude lékař
věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše
bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: