Pupínky, antikoncepce

Dobry den, prosím vás nebyla jsem si jista zda se ptát kožního odborníka nebo vás. Ale v utery min. tydne jsem zacala po roce zase uzivat antikoncepci tedy prasky ktere jsem jeste nemala... a behem toho tydne mi zacali naskakovat pupínky okolo prirození smerem dolu k zadku... Trošku svědí ale jen někdy.. Jsou červené. Nevím jestli je to jen nejaka kozni vyrazka, ale spis me trapi jestli to nemuze byt jeden z nezadoucich ucinku antikoncepce. Jeji nazev je yaz. Dekuji predem za odpoved...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pupínky nemohu takto na dálku posoudit, bylo by tedy lépe zajít na vyšetření. Navštivte gynekologa.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: