Pupínky na pozadí

Dobrý den, mám problém. Dělají se mi na zadku takové menší občas větší beďárky. Drive mi to pritel vymackaval a rikal, ze to vypada, jakoby mi zarustaly chloupky a z toho se utvoril pupinek s bsílým hnisem..rada bych se zeptala na nejaky lek nebo mast. trva to pomerne dlouho a tvori se mi rekla bych podle mestruacniho cyklu, např. behem menstruace skoro zadny problem nemam. dekuji za odpoved. U kozniho lekare jsem nebyla, stydim se, tak jsem radsi nejprve napsala sem.

Odpověď odborníka:

Není důvod se stydět, je to celkem běžný problém, je to určitá forma akné, reagující na hormonální výkyvy během cyklu. Existuje řada krémů na předpis, které vám dobře pomohou. (např. s benzoylperoxidem či erytromycinem).navštivte kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Na léky proti nespavosti v těhotenství raději zapomeňte
Kožní onemocnění v těhotenství
Články: Kožní onemocnění v těhotenství
Těhotenstvím podmíněné...
Bolesti hlavy
Články: Bolesti hlavy
Bolest hlavy provází...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x