Škubání a bolesti svalu, škubání šlach a nasledný samovolný pohyb prstu, ruky, či svalu (viditelné pohyby)

Škubání a bolesti svalu, škubání šlach a nasledný samovolný pohyb prstu, ruky, či svalu (viditelné pohyby) Vše toto se zintenzivnilo do stiplavého škubání až bolestivého, jako když by mne něco štíplo či kouslo a následuje samovolný škub. Špatné polykání, špatné trávení, špatné vyprazdnovaní. Bolesti uzlin, nachlazení. V noci mne budí samovolné škubání v krku, a křeče do břicha, ze kterých se nemohu chvílema hnout a přitom mám silný tlak do hlavy. a škubání očí ze strany na stranu. Problémy jsem spozorovala i na svém psovi, kterému ze spaní též škubá krk, začlo jí strašně smrdet z tlamy a též má záškuby, hlavně ze spaní, kdy se to projevu velmi intenzivně. Po lékařích chodím už cca dva roky a nikdo mi nebyl schopny nic říct. Nedávno se mi objevil i flek na břichu viz foto. Prosím jste mi někdo schopný říct co by to mohlo být? Už jsem z toho zoufalá.

Odpověď odborníka:

Dobrý den Sáro. Předpokládám, že jste již na neurologii byla a nikdo Vám nedokázal pomoci až jste skončila na psychiatrii. Abych byla upřímná, s takovými příznaky jsem se zatím nesetkala. Je zvláštní, že projevy se vyskytují i u Vašeho psa. Napadá mne, jeslti by se nemohlo jednat o nějakou otravu organismu. Byla jste na odběru a rozbor krve kvůli iontům a prvkům ve Vašem těle? A neurolog Vám potvrdil, že nemáte neurologickou chorobu? Napadá mne, ale to nechci strašit, zda by se nemohlo jednat o roztroušenou sklerozu nebo ALS. Užívala jste někdy kortikoidy? Nebyla jste někde na dovolené v rozvojových zemí, že by se mohlo jednat o nějakou tropickou nemoc? Otázek a otazníků je mnoho. Doporučuji ještě navštívit ordinaci pro tropické nemoci. Držím palce, budu ráda, když mi napíšete jak se Vaše problémy změnily nebo ne, zda Vám někdo pomůže a přeji příjemný den.

MUDr. Šárka Kolacíová
MUDr. Šárka Kolacíová

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: TH Klinika, Clinterap

 
Líbí se vám odpověď?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Borelióza? | Od: Lenka | 11.5.2016 10:37
Téměř stejné příznaky jsem měla léta, též mě poslali na
psych. Teď se léčím 2 roky na neuroboreliozu a stav je
nesrovnatelně lepší. Zkus stránky borelióza.cz .
reagovat
re:Borelióza? | Od: Mgr. Lada Skulilová | 2.9.2016 11:56
Mohlo by se jednat i o působení jiných parazitů (viz souvislost se psem). Diagnostiku a léčbu Vám poskytnou provozovatelé přístrojů Oberon, Zapper nebo plazmový generátor (najdete na internetu), případně kontaktujte parazitologa, nebo se zajímejte o "odčervující" přípravky (pro sebe i pro psa). Přeji rychlé vyřešení, Mgr. Skulilová, psycholožka, terapeutka
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: