Suchá kůže

Po operaci štítné žlázy v lednu 2010 mi začaly vypadávat vlasy a kůže začala být problematická, suchá, také se zvýšila hmotnost, podle posledních krevních výsledků hladin hormonů ŠŽ v červnu 2010 se hladiny stabilizovaly, prosím o odpověď zda se kůže a ostatní problémy upraví, když po nasazení léčby EUTHYROXEM je vše již v normálu. Děkuji moc za odpověď. Kummerová

Odpověď odborníka:

Dobrý den - nevím, jak se zachovat - v předchozím dotaze jste psala, že je vše (kůže a vlasy) kromě hmotnosti v pořádku, tak nevím...Po čase se všechno upraví, dejte svému tělu čas na regeneraci (vždyt je to všechno poměrně brzy...cca koncem tohoto roku je možné čekat úplnou úpravu), pokud ne, konzultujte svůj stav s endokrinologem, ke kterému chodíte. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: