Svědění v obličeji

Dobrý den, mela bych dotaz. Asi před par měsici jsem si změnila antikoncepci, po dvou tydnech se mi začaly dělat šupinky pod očima a měla jsem je více oteklé. Asi po měsici jsem pociťovala vice citlovou kůži hlavně v obličeji, už rok nosim střibrny prstynek a najednou po změně antikoncepce se mi pod nim vytvořila suchá kůže(alergie). V obličeji hlavně okolo brady a očí mě to šileně svědí a pak to zase na dva dny přestane a znovu začně. Nikdy jsem nebyla tolik alergická až po té změně antikoncepce. Myslite že by to mohlo byt změnou či opravdu by mi začla nová alergie? Děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý večer, je velmi těžké posoudit stav , který jste popsala, zkuste ATC vyměnit zpět , ale jinak navštivte dermatologa k léčbě dermatitidy. S pozdravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: