Svědění žaludu

Dobrý den před týdnem jsem byl nemocný a tak mě doktor dal antibiotika.Po pár dnech užívání mě zčervenaly varlata, na dotyk byli neobvykle horké a taky mě strašně svěděli .Za pár dní to trochu polevilo ale příznaky jsem začal pociťovat na žaludu.Začal mě svědět a objevili se na něm červeně fleky. Na dotyk je neobvykle horký a vysušený.Prosím poraďte jestli na to není nějaká mastička nebo lék už to trvá týden a nezlepšuje se to.Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Může jít o alergickou reakci, doporučuji promazávat např. bepanten krémem a ev. Hydrocortizonem.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x