Těžké ruce

dobrý den, už delší dobu (pár měsíců) mě trápí "těžké ruce" - takové unavené. Lečím sníženou f. štítné žlázy, ale těžké ruce jsem zaznamenala i pár týdnů před léčbou. Může to souviset? (Také jsem tou dobou postupně vysazovala antidepresiva Citalon), již ho tak 1 měsíc nejím. Děkuji, Petra

Odpověď odborníka:

Dobrý den, s pocitem těžkých rukou jako symptomem poruchy funkce štítné žlázy jsem se ještě nesetkala. Někdy se může objevit svalová slabost, ale takto úzce lokalizovaná na ruce nebývá. Je mi líto, ale asi Vám jinak neporadím. Zkuste konzultovat Vašeho psychiatra (s ohledem na vysazení Citalonu), nebo neurologa. Mějte se hezky.

MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.
MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: Soukromá endokrinologická ambulance, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: