Vnitřní boule na levé straně břicha

Dobrý den, dva týdny mně už trápí to, že když si sáhnu na levou stranu břicha, vždy tam nahmatam bouli, která má jako kdyby vroubky. Nemám teď zrovna čas na návštěvu lékaře a pokud to není vážné, tak bych to odložil úplně, abych zbytečně nestresoval. Děkuji za odpověď. :)

Odpověď odborníka:

Ondro,
na Váš dotaz není možné dát jednoznačnou odpověď. Proč si na to místo saháte - bolí Vás tam?, máta zažívací problémy ?, problémy se stolicí? Může se jednat o banální záležitost (např. náplň střeva), ale důvodů může být více, i závažnějších, proto neodkládejte návštěvu Vašeho lékaře. Pokud zjistí důvod obtíží, bude stres jistě menší, než když se budete tímto problémem trápit.

MUDr. Hana Štětková
MUDr. Hana Štětková

Specializace: Kardiologie
Pracoviště: Soukromá praxe kardiologie, interna a poradna pro léčbu obezity

 
Líbí se vám odpověď?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
boule na levé straně | Od: Radek | 12.12.2014 19:07
dobrý den, trápí mě stejný problém, na spojení levého (i pravého) stehna a těla lze nahmatat kost, nebo nějaký kostní (bůhvíco) výběžek, na levé straně se začal zvětšovat, dříve bolel po dotyku teď při skoro každé systole srdce. nevím co to má být? stehenní kýla, přirozený vývoj, nebo nějaká banální věc? zároveň se mi na levém boku objevili tři pupínky (nevim od čeho), nějaká souvislost?
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: