Vyčištění střev

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mi doporučíte vyčištění organismu pomocí speciálního programu Colonix (údajně nejlepší na vyčištění) a nebo je lepší absolvovat vyčištění střeva pomocí Hydrocolon terapie ? Dají se při této metodě odstranit i paraziti, pokud nějaké ve střevě mám? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tyto metody nepatří do metod klasické medicíny - nemohu se k tomu tedy vyjádřit. Otázkou je, proč se obáváte parazitů? Ti se dají zjistit přimým vyšetřením stolice, ale pokud nemáte žádné konkretní potíže, nevím jaký by byl význam tohoto šetření? Obratte se s potížemi na svého obvodního lékaře a prodiskutujte s ním své obavy. Jinak můj osobní názor: pokud máte pocit, že tyto čistící metody nějak psychicky potřebujete a uklidní vás, pokud je nebudete provádět extrémně často a budou prováděny šetrně, nemohou vám nijak ublížit. Poté si však zajistěte dostatečný přívod probiotik, látek s přirozenými bakteriemi střeva( můžete je získat z živých jogurtů nebo speciálních potravních doplńků) Hezký den vám přeji.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Paraziti | Od: Petra | 14.11.2012 20:14
Vzdy doktori takto reaguji, kdyz jim reknem, ze mame podezdreni na parazity, ze je to psychosomatika - chodily na hodiny mikrobiologie, nebo sedely v hospode! Pokud mate sridave zacpu a prujem ci plyny, pokud mate bolesti kloubu a trpite unavou, pokud mate exemy ci natekle koncetiny....vzdy v tom hraje roli parazit. Pokud si hrajete se zviraty, nebo pokud jste byla treba v asii na dovolene...je velka pravdepodobnost, ze za vasemi problemy jsou prave paraziti. Mluvim ze sve zkusenosti....prestala jsem poslouchat chytre kecy doktoru, zacla jsem to resit na vlastni pest, a po nekolika letech jsem se zacala konecne uzdravovat!
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: