Žádost o informaci

Dobrý den, mám takový problém, při dovolené v zahraničí jsem dostala i přes braní antikoncepce menstruaci, která mi trvá až dodnes - jedná se tedy již o 17 dní. Moje gynekoložka má dovolenou (ještě 14 dní) a k jejímu zástupci se bojím jít. Chtěla bych se zeptat, zdali se toto občas stává, či zdali si mám raději zavolat k zastupující lékařce. Předem Vám velmi děkuji za informaci a jsem s pozdravem

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud jste v prvním měsíci užívání antikoncepce, takovéto nepravidelné krvácení je časté, odezní během několika cyklů. Nejedná se o zdravotní problém. Příčinou krvácení může být také nepravidelné užívání tablet.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x