Zánět močových cest

Pane doktore, před 3 týdny mi ošetřující lékař diagnostikoval zánět močových cest a předepsal mi antibotika (Zanocin). Jako podpůrnou léčbu jsem si v lékárně koupila Urinal Akut. Čím víc jsem pociťovala úlevu při močení, tím jsem měla zvláštní pocit vzrušení v oblasti pošťěváčku. Tento pocit vzrušení se neustále zvětšoval a vlastně permanentně trvá do dnes. Úleva nenastává úplně ani po vyvrcholení při milování, úleva je jen částečná a na krátkou dobu. Neustálé vzrušení v oblasti poštěváčku je krajně nepříjemné. Nikdy v životě jsem nic podobného nezažila. Po dvou porodech jsem nebyla moc sexuálně aktivní a vzrušení jsem pociťovala jen vyjímečně a teď mi připadá, že jsem omylel spolkla vagón obdoby ženské viagry. Mám na vás dva dotazy: 1) Nevím co to způsobilo, mohlo by to být kombinaci antibiotik a Urinalu ??? 2) Jak tento pocit snížit nebo úplně potlačit a nechat se vzrušovat "klasickou" cestou ??? Po dobrání antibiotik a Urinalu, zánět močových cest odezněl. Pane doktore, jsem si plně vědoma, že celý můj dotaz může působit jako špatný vtip, ale bohužel není. Prosím poraďte a pomozte, předem Vám moc děkuji. Kateřina

Odpověď odborníka:

O vliv kombinace léku určitě nejde. Mohlo by jít o hormonální změny. Doporučuji návštěvu gynekologa a hormonální vyšetření.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: