Zarudnutí kůže po tetanovce

Dobrý den,je mi 32 let.Před včerem jsem byl naočkován po 13 letech tetanem do ramene.Po 24 hodinách mám silně zarudlou kůži od loktů po zápěstí,silně to svědí a tvoří se mi na kůži malé pupínky.Měl jsem i celkovou slabost a náznaky jako by chřipky.Beru paralen a ruce si mažu Calcium - pantotenát,ale nepomáhá to.Poradte prosím co s tím,díky.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, mohlo by se jednat o alergickou reakci na očkovací látku, ale také o něco úplně jiného, což nedokážu posoudit, pokud Vaši kůži nevidím. Určitě by bylo na místě navštívit svého obvodního lékaře. Hezký den

MUDr. Veronika Šabatová
MUDr. Veronika Šabatová

Specializace: Pediatrie
Pracoviště: Pediatrická klinika Thomayerova nemocnice

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: