Zúžení předkožky

Dobrý den, je mi 22 let a poslední 2 měsíce pozoruji zúžení předkožky. Navíc se k tomu přidalo zbělení předkožky a v místě zbělení ztvrdnutí předkožky. Zbělení předkožky se oběvuje na vnitřní straně předkožky a spíš na spodní straně předkožky. Předkožku přetáhnu přes žalud, ale není to příjemné, někdy až bolestivé. Sex jsem neprovozoval už 5 měsíců. Prosím poraďte mi, co mám dělat, popřípadě k jakému specializovanému lékaři zajít s touto problematikou. Pokud mi poradíte odborníka přímo v Brně, byl bych za to velice vděčný. Děkuji Filip K.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, navštivte neprodleně svého praktického lékaře, který Vás odešle na urologické pracoviště. Můžete zkusit navštívit libovolné urologické pracoviště na svou vlastní pěst, žádanka od praktika ale jednání zjednoduší. Návštěvu neodkládejte, předpokládám, že nechcete žít v celibátu.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x