Zavřít
uLékaře
Stáhněte si mobilní aplikaci uLékaře.cz
Lékařská poradna a objednání
Nainstalovat
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Lékař do online poradny

Poradna uLékaře.cz je největší portál o zdraví v České Republice. Už více než 14 let pomáháme pacientům nejen z České republiky s jejich zdravotními obtížemi. Fungujeme online 24 hodin 7 dní v týdnu. 

Měsíčně odpovíme přes 3000 dotazů a kvůli vyhledání lékaře nás každý měsíc kontaktuje 600 pacientů. Máme nejen svůj tým lékařů, ale i sester, které klienty objednávají do zdravotnických zařízení na základě doporučení našich lékařů i nezávisle. 

Co obnáší práce v naší poradně?

Práce v poradně je nenáročná a časově flexibilní. Na dotazy odpovídáte v redakčním systému poradny. Odpovídáte jen na dotazy z Vámi vybraných oborů. V případě potřeby si můžete nastavit dovolenou.

Koho hledáme?

V poradně odpovídají pouze lékaři s ukončeným vysokoškolským vzděláním, a to jak praktičtí lékaři tak specialisté. Na dotazy ze specializovaných poraden odpovídají odborní lékaři se zaměřením na danou problematiku. Rozhodující je ukončené lékařské vzdělání. V poradně ale uvítáme lékařky na mateřské dovolené, které chtějí zůstat v kontaktu s pacienty a svým oborem. A otevřené dveře u nás mají i zkušení lékaři v důchodu, kteří chtějí i nadále pomáhat pacientům.

Jak naši poradnu hodnotí samotní lékaři?

Poradna uLékaře.cz v první řadě pomáhá svým pacientů. Svůj přínos má ale i pro lékaře, kteří v ní odpovídají. Přečtěte si názory našich lékařů, kteří s online poradnou uLékaře.cz spolupracují už dlouhá léta.

PhDr. Sylvie Navarová
vedoucí psycholog CETERAS Ostrava

"V poradně uLékaře.cz odpovídám na otázky týkající se psychických potíží od jejího začátku. Duše a tělo jsou propojené, vzájemně se ovlivňují. Nemoc se projevuje na somatické úrovni a bezmoc na psychické. Těší mne, že klienti uvažují o nemocech v širších souvislostech a ptají se. Ráda odpovím tak nejlépe, jak je to v danou chvíli možné, navrhnu řešení či nastíním potenciální další cestu k psychické pohodě a zplnomocnění klienta. Výhodu poradny uLékaře.cz vnímám v tom, že pro řadu klientů je "bezpečnější" napřed zeptat se ne-osobně, než získají důvěru v lékaře či sebe sama a přijdou na osobní konzultaci. U psychických potíží stejně jako u řady somatických nemocí platí, čím dříve se začnou řešit, tím snáze a rychleji lze najít cestu k úzdravě. Děkuji klientům za důvěru!"

MUDr. Vojtěch Mezera Ph.D.
Geriatrie a vnitřní lékařství

"Konzultace pro web uLékaře.cz jsou pro mě dobrou příležitostí, jak zviditelnit náš obor - geriatrie. V důsledku velkého pokroku v mnoha medicínských oborech se lidé v naší zemi dožívají vysokého věku. Bohužel část z nich s mnoha chronickými nemocemi, které negativně ovlivňují kvalitu života. V geriatrii léčíme pacienta v kontextu jeho života - toho předchozího i toho zbývajícího. Často například úpravou lékového režimu můžeme pacientovi výrazně ulevit."Kontakt

Zaujala Vás naše nabídka? Přidejte se do našeho týmu lékařů a pomáhejte pacientům i v dobách, kdy je osobní kontakt s lékařem složitý. Online poradenství má v dnešních časech velký smysl a do budoucna je to směr, kterým se medicína může vyvíjet. Pojďte do toho s námi.

V zájmu spolupráce v poradně, prosím, kontaktujte Annu Vomáčkovou přes email: anna.vomackova@ulekare.cz nebo telefonicky: +420 770 137 652.