#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Noční pomočování u dětí – online poradna

Obtíže dospělé ženy

Ledviny Lenka 9.6.2019

Dobry den ,prosim neustale se mi zvetsuje bricho jsem opravdu jako bych byla pred porodem, porad mam pocit ,jako by ve mne neco rostlo. Bricho ale neboli. Nevim zda to souvisi.,ale mam take problemy ze stoloci,porad mi z konecniku vyteka zluta tekutina,velice pachne a rovnez z vaginy ,ta taky zoufale... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, tato poradna je zaměřena na obtíže dětí s nočním pomočováním, Určitě se obraťte na svého praktického... Celá odpověď

Úniky moči při smíchu

Ledviny Hana 8.6.2019

Dobrý den chtěla jsem se jen zeptat ziju s přítelem který má v péči 9 letou dceru a problém je v tom že kdykoliv se směje tak se pocura u dr byli a pořád se to řeší jen lekami a žádna změna prostě se směje a pocura v noci problémy nemá jen při smíchu nebo když třeba skáče na trampoline Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, úniky moči při smíchu nebo kašli patří mezi tzv.benigní, tzn. nezávažné projevy spojené s... Celá odpověď

Pomočení ve spánku u 3-letého dítěte

Dětské nemoci Veronika 8.6.2019

Dobrý den, je v pořádku, že mám 3 leteho syna, který se pomocuje v noci? Pres den si umí říct, odpoledni spánek někdy zvládne, někdy se pomočí. Přes noc nezvládá vůbec. Na spánek necháváme plínu a nijak ho nenutime, čekám až bude trochu větší a zkusíme to znovu bez plínky. S pozdravem, Sosynova Léčba:... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, u 3-letého syna je noční pomočení zcela v pořádku. Je jednoznačně shoda v odborné veřejnosti,... Celá odpověď

Primární noční enuréza

Dětské nemoci Bozena 6.6.2019

Dobry den. Syn 7 let se cas od casu pomoci ve spani. Je to cca po 3-4 mes a trva to 2-5 noci. Pred spanim nepije a na wc jde. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, u Vašeho syna by se mohlo jednat o tzv. primární noční enurézu. K přesnějšímu posouzení a... Celá odpověď

Noční enuréza ?

Ledviny radka 6.6.2019

chcu se zeptat kdyz to dospely co to znamena Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, je ptřebné Váš dotaz blíže upřesnit, takto neodkážu odpovědět. Celá odpověď

Primární noční enuréza

Ledviny Dana 6.6.2019

Dobrý den, můj syn má primární enurezu. Nefrologické i urologické vyšetření v normě, biochemie v normě, sono bpn. Užívá denně Minirin Melt 240 na noc. Tímto dávkováním se sníží pouze množství vyloučené moče, které je bez podání léku opravdu velké. K pomočení bez medikace dojde i 3x za noc. Enuretický... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, v případě primární noční enurézy jsou výsledky veškerých vyšetření pacienta v pořádku, přesně... Celá odpověď

Noční pomočování - dlouhodobé řešení

Ledviny Lenka 5.6.2019

Dobry den. syn teraz dovrsi 7 rokov a stale ma problem s nocnim pomocovanim. ked mal tak 5 rokov tak sme boli na nefrologii kde mu pani doktorka predpisala minirin, ale vobec mu to nepomohlo. dodrziavali sme aj pitny rezim. minuly rok sme boli u urologa, robil mu aj vysetrenia a zistil ze ma malu kapacitu... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, příčiny nočního pomočení bývají komplexní, souvisí s určitou nevyzrálostí. Podílí se především... Celá odpověď

Pomočení ve spánku u 4-letého dítěte

Dětské nemoci Michaela 4.6.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mohu pomoci svému synovi 4 roky aby se v noci nepomočoval. Co mám dělat a čeho se vyvarovat. Zda jsem již něco nezanedbala. U dětského lékaře jsme zatím nebyli. Snažím se, aby se syn před spaním vyčůral, k večeru se mu snažím dávat méně tekutin i když tento... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, dle nejmodernějších odborných názorů není třeba řešit noční pomočování u dítěte do 5 let věku.... Celá odpověď

Primární noční enuréza

Dětské nemoci Markéta 1.6.2019

Dobrý den, paní doktorko. Ráda bych se zeptala zda mám řešit s lékařem noční pomočování u syna (5 let). Pomočuje se stále každou noc, má hodně tvrdé spaní a nucení na močení (někdy ani když už je mokrý) ho prostě nevzbudí. Před spaním jde na WC, potom vypije už v posteli 60-100 ml mléka. S ničím se... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, dle nejmodernějších odborných názorů není třeba řešit noční pomočování u dětí do 5 let věku.... Celá odpověď

Pomočení ve spánku u 4.5-letého dítěte

Dětské nemoci Anna 31.5.2019

Dobry den, synovi je 4,5 stale se pri spani pomocuje, pri dennim po obede, i pri nocnim. Uz je to tak pul na pul. Kdyz jsou nejake uspechy znamena to, ze je to jen otazka casu a nebude to treba resit u odborniku? Doplňující údaje k nočnímu pomočování: Dite ma ADHD, snazime se aby pred spanim nepil. Léčba:... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pomočení ve spánku /v noci nebo při odpočinku během dne/ není dle nejmodernějších odborných... Celá odpověď

Pomočení ve spánku u 4-letého dítěte

Dětské nemoci Marie 31.5.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je u čtyřleté dcery čas řešit problém s nočním pomočováním. Každou noc má počůranou plynku a ve školce spánek také dost často končí počůráním. Jsme z toho nešťastné a bojím se, že už máme problém. U lékařky jsem ještě nic nekonzultovala. Děkuji předem za odpověď.... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, dle nejmodernějších odborných názorů není třeba řešit pomočení ve spánku /v noci nebo při... Celá odpověď

Primární noční enuréza

Ledviny Radka 29.5.2019

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak dále postupovat u syna, osm let. Od čtyř let až do minulého týdne veden v nefrologické poradne. Minulý týden na mou žádost sledování ukončeno, nikam to nevedlo, pouze navyšování a snižování léků,. bez jakéhokoliv efektu. Nevím kam dál se obrátit- urolog, psycholog?... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, příčiny nočního pomočení bývají komplexní, obvykle se podílí především tři příčiny, v různém... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#