HA
Dobrý den,beru Depo proveru 5. dnem , od 2. dne MS.Jaké je prosím riziko otěhotnětní,když se do mě přítel udělal,nevíme to přesně.Děkuji za odpověď.. Zobrazit více
Dobrý den, antikoncepční účinek po podání Depo-provery nastupuje hned (při podání během menses by již... Celá odpověď
Možnost otěhotnění
Dobrý den, S přítelem jsme měli několikrát za noc styk bez kondomu,ale beru HA,které beru od 3. dne MS (depo provera) a styk jsme měli 5. den po aplikaci Depo provery.Je možné,že když mu na penisu zůstanou zbytky spermatu z ejakulace,tak můžu otěhotnět? Děkuji za odpověď. :) Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
V této době by jste měla jíž být chráněna, nemějte obavy. Příjemný den Celá odpověď
Vynechání tablety
Dobrý den, antikoncepci jsem měla brát v 7 hodin ráno, ale zapomněla jsem na to a vzala jsem si ji cca 19:20. S partnerem jsme měli pohlavní styl ale neudělal se do mě. Je nějaké riziko že můžu být těhotná?A jak dlouho bychom neměli mít pohlavní styk aby nebylo riziko otěhotnění? Děkuji za odpověd. Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Je li prodleva delší než 12 hodin je gravidita možná, bylo by vhodné do konce cyklu použít ještě kondom. Příjemný... Celá odpověď
Pupínky na penisu po pohlavním styku.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, příteli se po pohlavním styku objeví na žaludu červené pupínky které jej svědí.já na gynekologii byla jsem v naprostém pořádku. Vůbec nevím čím to může být. Už máme strach i spolu spát . Zkoušel si jej natírat Jenamazolem,canesten,gyno-pevaryl. Vždy mu to pak zmizí,ale... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Podle vašeho popisu se jedná o zánětlivé onemocnění na které antimykotika nemusí být účinná, měl by navštívit... Celá odpověď
Antibiotika a menstruace
Dobrý den, měla jsem zánět ledvin a 7 dní jsem brala duomox 1000. Měla jsem za ten měsíc jeden chráněný sex ale menstruace se mi opozdila o týden. Mám se něčeho obávat nebo je to nermální? Zobrazit více
Dobrý den, menstruaci jste tedy měla, jen opožděnou, navíc jste měla chráněný sex. Pak je otěhotnění... Celá odpověď
Antikoncepce
Dobrý den, v sobotu jsem zacala brat první pilulku antikoncepce z plata po 7-mi denni pauze. Normalne je beru ve 22h vždycky každý cyklus ale prvni prasek jsem vzala 0.10h tj. uz v neděli. Mam pocitat pilulku jako zapomenutou? A následující pilulky v cyklu se berou podle té první tj mam je brat kolem... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Prodleva nemá být delší než 12 hodin můžete pokračovat normálně vždy ve 22. hodin. Příjemný den Celá odpověď
Hormonální antikoncepce
Dobrý den, tento měsíc jsem začala užívat svoji první hormonální antikoncepci (Yadine). Nicméně začátek byl komplikovanější tím, že jsem předtím užívala prášky na oddálení menstruace (Norethisteron). Z tohoto důvodu jsem jsem po jejich vysazení začala užívat hormonální antikoncepci o dva dny dříve, než... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Nemějte obavy postupovala jste správně menses se dostaví po dobrání platička které nyní berete. Příjemný... Celá odpověď
Agrafie, krátkodobá paměť
Dobrý den, moc prosím o odpověď. Prosím o přečetení přílohy.Projevila se u mne agrafie, mám potíže s krátkodobou pamětí, špatně se učím,nemohu se soustředit. Lékař mne poslal na MR a psycholog.vyšetření k vyloučení demence(AlZH.), kterou máme v rodině. Psychologické vyšetření-závěr spíše neurotický blok... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, ložisko by na Vaše potíže nejspíše žádný vliv mít nemělo. Co bude dál Vám měl říct spíše neurolog,... Celá odpověď
Červené flíčky na zaludu
Dobrý den,čas od času se mi na žaludu vyskytnou červené skvrny, jako na fotografii. Skvrny se stratí do čtyř dnů,ale po čase se to opakuje. Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Může se jednat o projev mykozy měl by jste navštívit kožní oddělení tam nepotřebujete doporučení k stanovení... Celá odpověď
Velikost gestačního váčku
Dobrý den, 15.9. mi bylo na UZ potvrzeno těhotenství - gestační váček cca 5mm, den na to jsem večer začala krvácet - malé množství čerstvé krve - ráno již bylo bez potíží, ale pro jistotu jsem opět navštívila svého lékaře. Ten udělal kontrolní UZ, kde byl již gestační váček 7mm. Je vše v pořádku? Dle... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Při velikosti 7mm je možné že ještě embryo není na ultrazvuku rozpoznatelné, bude zapotřebí další ultrazvuk. Příjemný... Celá odpověď
Dušnost v 19ti letech,může to být z Arytmií?
Dobrý den, je mi 19let. Shrnu to vše do podrobna-mé potíže. Byl jsem kuřák-před dvouma mesícema jsem s tím přestal. Kouřil jsem od svých 14ti let. První dva roky jsem kouřil méně. Tj : 3-5 cigaret denně. Od svých 16ti let jsem kouřil více cca 5-8 cigaret denně,jak kdy,někdy i méně. Poslední půl rok jsem... Zobrazit více
Dobrý den, pane Tomáši. Je myslím nepravděpodobné, že by byly dané potíže způsobeny arytmií. Je dobře,... Celá odpověď
Pohlavní nemoc?
Dobrý den, rád bych Zjistil, jaký mám vlastně problém... Před pár dny se mi na penise vytvořil nebolestivy vřed nebo co to je. Uvnitř vředu je něco tvrdého, co se pohybuje... Hledal jsem mezi pohlavními nemocemi, ale nenašel jsem nic. Dodnes jsem nic podobného neměl.. Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Mohlo by se jednat o virovou etiologii, ale k diagnoze je potřeba vyšetření na kožním odděleni, tam nepotřebujete... Celá odpověď
Plodne dny
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jak si mám spravne vypočítat plodne dny. Děkuji moc za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, milá paní Zuzanko, plodné dny si spočítejte kolik dní Vám trvá menstruační cyklus ( od začátku... Celá odpověď
Zvětšené nosní mandle
Dobrý den, trpím rýmou, na ORL mi řekli že mám dětské mandle ale dále se tím nezabivali, měsíc co měsíc mám rýmu, zalehlé uši , špatně se mi polyká a mám rozdrazdeny krk, myslím že by bylo nejlepší je odstranit, vyzkoušela jsem spoustu kapek do nosu , dokonce mi dali i kapky a prášky na alergii s kortikoidy... Zobrazit více
Dobrý den, podobné potíže mohou s mandlí souviset, ale také s chronickou rýmou různého původu, event.... Celá odpověď
Ejakulace
Dobry den chci se zeptat jestli je možné spat s partnerkou i po ejakulaci bez ochrany a jestli se nemůže stát ze by v penisu zůstalo i po dojiti na malou a jestli se ma dělat nějaká prodleve nebo jak to funguje dekuju Jarda Zobrazit více
Dobrý den, milý pane Jardo, při každém nechráněném pohlavním styku, i když není přímo s ejakulací do... Celá odpověď
Účinnost Depo provery
Dobrý den :), Beru depo proveru 10. dnem a 5. den braní (první antikoncepce) jsem měla pohlavní styk bez kondomu. Depo proveru jsem si vzala myslím 2.-3. den MS. Přítel se do mě neudělal,ale něco málo steklo dolů. Je možné otěhotnění? Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Nerozumím dotazu depo Provera se nebere ale je v injekční formě a má se aplikovat během prvních 5 dní... Celá odpověď
Dotaz na onemocnění dutiny ústní
Dobrý den, v oblasti ústní dutiny a na okrajich jazyka po obou stranách se mi vytvořili několikanásobné pupínky s bílou špičkou.Myslím si,že se jedná o tzv, afty.Ovšem nejsem si jistý,zda se nemůže jednat o nějaké jiné třeba infekční onemocnění. Výskyt těchto obtížích bývá především u malých dětí a... Zobrazit více
Dobrý večer, nezlobte se,ale z přiložené fotografie nejsem schopna problém posoudit Bude dobré se... Celá odpověď
Thc v moči
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho vydrží THC v moči, když jsem ke konci června vyhulil třeba 3g marihuany a dnes je 14. Září, mám THC tedy pořád v moči? Najdou mi ho ve škole? Děkuji moc za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste naposledy kouřil marihuanu v červnu, test bude nyní negativní. THC přetrvává... Celá odpověď
Zapáchající sperma
Dobrý den chtěl jsem se zeptat už dlouhou dobu se mi dělají ve spermatu takové hrudky někdy více a někdy méně a taky kolikrát zapáchá. Mám také potíže s pocením dlaní a na jazyku býlí slabší povlak to jsem se dočetl že to může být normální ten povlak. také kolirát pocituji pocení v trenýrkách tak bych... Zobrazit více
Milý Michaeli, nesmírně si vážím Vaší důvěry a zodpovědného přístupu ke zdraví Vaší budoucí partnerky. Prosím,... Celá odpověď
Operace EAT
Dobrý den, můžete mi prosím popsat operaci, která mě čeká? Mám dg.hypersenzitivni nosní sliznice, hypertrofie nosních skorep a polyp levého antra.Operace bude z důvodu zhorseneho dýchání nosem, časté rýmy a kazdodenni bolesti hlavy. Také prosím o vysvětlení pojmu AV II st. A popis co mě tedy čeká pri... Zobrazit více
Dobrý den, stručně vysvětlím jen pojmy, jinak je to na dlouhý popis a skoro učebnici!!Čeká vás odstranění... Celá odpověď
Dlouhotrvající bolest stehna a lýtka
Dobrý den, již 3týdny trvá bolest vnitřní části stehna znemožňující ohnout koleno, dále výrazná bolest horní zadní třetiny lýtka znemožňující dát patu na zem a chůzi. Ta je možná pouze po špičce nohy. Chodím tedy o berlích. Vyšetřena opakovaně ultrazvukem k vyloučení trombózy - ta byla vyloučena, ale... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Pokud se stav po nastelené léčbě nebude rychle upravovat bude třeba vyšetření ještě prohloubit a to na... Celá odpověď
Žalud penisu
Dobrý den včera sem měl první sex se svou přítelkyní před sexem sme měli takové hrátky jen v spodním prádlem po tom nasledoval sex s kondomem . Žalud mě začal bolet i při souloži druhý den sem zjistil že mám žalud zarudlí a mám na něm jako kdyby puchýře co by to tedy mohlo být za odpověd předem děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, bohužel bez možnosti Vás vyšetřit lze potíže hodnotit omezeně - příčinou může být kromě špatné... Celá odpověď
Bolavý bílý pupínek po porodu
Dobrý den, jsem dva týdny po porodu a poprvé se mi udělal v oblasti vnějšího pysku bílý bolavý pupínek, nemám s tím zkušenost a jelikož jsem ještě čerstvě po porodu a mám sešitou hráz, nerada bych zanedbala nějakou infekci apod. Je nutné jít hned ke gynekologoci nebo stačí po šestinedělí? O co by se... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Bez vyšetření těžko soudit, může to být drobný furunkl nebo ucpaná mazová žlázka, rozhodně to nemačkejte,můžete... Celá odpověď
Uz štítné žlázy
Dobrý den,dnes jsem byla na uz štítné žlázy, během půl roku 5x antibiotika- zánět horních dutin, krční mandle nemám. I přes léčbu Antib. mě často bolí vkrku-bez čepů, jen zarudlé. Kouřím cca.6 cigaret denně. Paní doktorka mi vyšetření a závěr vůbec nevysvětlila, s tím, že za půl roku doporučuje kontrolu.... Zobrazit více
Dobrý den, paní doktorka doporučila kontrolu za půl roku kvůli uzlíku, který našla v pravém laloku jinak... Celá odpověď
Léčba varikokély
Dobrý den, je mi 17 let a asi 2 roky mám oboustranou varikokélu 2. stupně (na obou varletech). Za 2 týdny jdu na perventivní vyšetření takže to paní doktorce jistě řeknu, ale upřímně jelikož s tím nemám žádné nepříjemnosti (jen čistě estetické) tak se mi možnost operace příliš nezamlouvá. Jedině pokud... Zobrazit více
Dobrý den, Vaší situaci je samozřejmě nutné zvažovat individuálně a podstatné je Vaše přání, pokud ale... Celá odpověď