#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Menstruace po miniinterupci

Gynekologie ir4ik 15.9.2014

Dobrý den chci se zeptat jak dlouho by mela správně trvat menstruace po mimiinterupci? na mini interupci jsem byla 23.7.2014 krvácela jsem normálně 14 dnů když jsem byla u gynekologa na kontrole říkal že vše je v pořádku... teď 28.8. jsem dostala menstruaci hrozně silnou, podle gynekologa jsem si hned... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Pokud krvácíte od 28.8 dosud zcela jistě to normální není rozhodně zajděte co nejdříve na vyšetření včetně... Celá odpověď

Pokles poševní stěny

Gynekologie Drahoslava 15.9.2014

Jsem 7 let po gynekologické operaci, kdy mi byla odstraněna děloha a vaječníky. V současné době mi začal problém s poklesem poševní stěny. Je mi to velmi nepříjemné, byla jsem u své doktorky, která mi poradila, abych zpevňovala pánevní dno, jestli-že mi to nijak nepomůže, tak zhruba za půl roku mi doporučila... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Větší fyzická námaha není při poklesu vhodná, záleží na tom jakého je pokles stupně a několikakilometrová... Celá odpověď

Můžu mít děti??

Gynekologie Marie 15.9.2014

Dobrý den,je mi 11 let.V 8 měsících jsem podstoupila operaci vaječníků,měla jsem cysty.A ted mám nepravidelně menzes,zatím jsem je měla jenom jednou a bez bolení břicha.A nevím jestli můžu mít mimnko,někde říkají že ne a někde zase ano.Děkuji za odpověd :) Marie Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Neznám podrobně vaše nálezy ale tak jak to popisujete není důvod proč by jste nemohla v budoucnu otěhotnět. Příjemný... Celá odpověď

Špinění po 7-denní pauze při braní antikoncepce

Gynekologie Klára 15.9.2014

Dobrý večer, mám takový problém. Užívám antikoncepci Lyndynette 20 již šest let. Od 6.9. do 19.9. mi nastala sedmidenní pauza, kdy se většinou dostaví krvácení do tří dnů, tedy obvykle v pondělí. Krvácení se dostavilo kolem úterního dne a skončilo v pátek (aspoň jsem si myslela), jenže během dnešního... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Nevím jak to počítáte, od 6.9. do 19.9. není 7 dní pokud začalo krvácení 9.9 tedy 7dní je do 15.9. Příjemný... Celá odpověď

Hnědý výtok po styku

Gynekologie Leniczka 15.9.2014

Dobrý den, po delší době jsem měla pohl.styk a následně se objevil hnědý výtok. V životě se mi to nestalo, beru antikoncepci a při nedávné preventivní prohlídce bylo vše ok. Mám se znepokojovat? Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Pokud by se situace opakovala bylo by vhodné gynekologické vyšetření zda se jedná čistě o výtok nebo... Celá odpověď

Bolest a citlivost bradavek

Gynekologie Markéta 15.9.2014

Dobrý den, je mi 18 a už týden mě trápí bolest a citlivost prsních bradavek. Dva roky užívám antikoncepci Sylviane a tento měsíc jí budu měnit na Lunafem kvůli napětí v prsou, ale začala mě trápit bolestivost bradavek při dotyku i nošení vystuženého spodního prádla. Nejsou zarudlé ani se nijak nezměnily,... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Když je i bolestivost prsů může se jednat o spojitost s antikoncepcí, růst prsů v této době bývá již... Celá odpověď

Noční křeče v nohách

Vitamíny Simona 15.9.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je normální abych v noci dostávala tak bolestivé křeče do lýtek u kterých až tečou slzy a to je mi teprve 17. Křeče dostávám pravidelně už asi rok, dostávám je nejčasatěji do lýtka a chodidel. Většinou je dostávám v noci ale stává se že je dostanu i přes den. Děkuji... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, domnívám se, že Vaše problémy by mohly souviset i s výživou a nedostatkem některých látek... Celá odpověď

Menstruace - těhotenství

Gynekologie Laura 15.9.2014

Když mám pravidelnou menstruaci stéjně silnou. Nepřibírám na váze. S přítelem při sexu používáme jen kondom (nepraskl) já neberu antikoncepci ani nic jiného. Mohu být těhotná ? Řekla bych že ne, myslíte si taky, že ne? Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Tak jak to popisujete by se o graviditu jednat nemělo. Příjemný den Celá odpověď

Alergie na kolu?

Chirurgie Jana 15.9.2014

Krásný den, chci se zeptat proč když se napiji koly tak mě začne bolet břicho a musím okamžitě na velkou... je to strašné.. může to být alergie na kolu? K doktorovi se nedostanu, protože mě tam mamka nevezme (je mi 12) ale v listopadu jdu na preventivní prohlídku :-) zjistí tam příčinu? Děkuji za odpověď. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý de, dotaz není pro chiruga, ale pro gastroenterologa. Celá odpověď

Bolest uvnitř kotníku

Ortopedie barena 15.9.2014

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, asi 4 měsíce mě křečovitě bolí kotník, na tomto kotníku jsem měla před 5 měsíci výron, hraji aktivně basketbal na vysoké úrovni a je mi 15 let. Přesné místo bolesti je těžké popsat, ale oblast bolesti se nachází přesně uvnitř kotníku. Kotník přes noc zatuhává,... Zobrazit více

Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.53.11.png
Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Navrátil

Hlezno je třeba ortopedicky řádně vyšetřit. Provést rtg snímek, případně pokud nález nebude určující... Celá odpověď

Fraktura trimalleolaris sin post luxationen

Chirurgie Jana 15.9.2014

Dobrý den,prosím o informaci,jak dlouho se léčí zlomený kotník,jsem po operaci 2 měsíce,sádru jsem měla 6 týdnů a nyní docházím na rehabilitace,kotník s lýtko je hodně oteklé a bolí,děkuji. Zobrazit více

Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.53.11.png
Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Navrátil

Jedná se o závažnější zlomeninu hlezna, která vyžaduje léčbu, tedy znehybnění a rehabilitaci asi 3... Celá odpověď

Bolest v pravém podbříšku

Chronická bolest Lucy 15.9.2014

Dobrý den, už rok v kuse mám tupou bolest v pravém dolním podbříšku, minulý rok jsem byla na operaci slepého střeva ale bolest se vrátila, v nemocnici u apolynáře mi řekli, že to gynekologické rozhodně není, bolest nezávisí na jídle, nezávisí na menstruaci je to úplně random, mám jí nejčastěji veřer... Zobrazit více

PET_9557.JPG
Odpovídá lékař:

MUDr. Lenka Terzipetková

Dobrý den, pokud jste měla proveden UZ břicha a byl v pořádku a pokud gynekolog a chirurg vyloučili jako... Celá odpověď

Orgametril a nepřítomnost menstruace

Gynekologie Viola 15.9.2014

Dobrý den, užívala jsem cca 15 dní Orgametril a po vysazení se dostavilo velice slabounké krvácení, trvající 1 den. Je to normální? Je to mezi nežádoucími úřinky, ale je to něco, co je třeba řešit? Dá se to považovat za 1. den cyklu? Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Nepíšete z jaké indikace jste měla Orgametril, krvácení po jeho vysazení bývá větší než jednodenní slabé,... Celá odpověď

Neustálý výtoky po kazde jiné

Gynekologie Petra 15.9.2014

Dobrý den už jsem vám jednou psala, mela jsem problémy s vytoky co odpovídaly na kvasinky. ? V lékárně mi poradili cipky na tri dny dobrala sem je ale den na to me začali výtoky znovu ovšem jine pruhledny hlen ve kterém se objevují kousky hnede az červene, neni to nejak moc trapi me to už 3 dny muze... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Jak jsem vám psal je zapotřebí zhotovit mikrobní obraz poševní kultivaci a citlivost a podle toho nasadit... Celá odpověď

Podvrtnuté koleno

Ortopedie Denny 15.9.2014

je to asi dva týdny co jsem dostala ortesu na podvrtnute koleno s nataženým vazem no nějak se to nelepší a já bych řekla že je to ještě horší než před tím . tak bych se chtěla zeptat co mám sis tím dělat nebo na koho se obrátit .Když si tu ortesu sundám tak ta bolest jde až nad koleno je to normální... Zobrazit více

IMG_2884 - kopie (2).JPG
Odpovídá lékař:

MUDr. Vladimír Němec

Dobrý večer, na natažený vaz se má ortéza nosit aspoň 3 týdny. Dříve se dávala sádrová trubka od třísla... Celá odpověď

Lék Flexove

Ortopedie Stefi 15.9.2014

Dobrý den, Již více než dva roky mě trápí bolest pravého kolene.Lékař mi diagnostikoval hyperpresi češky a patelofemolarni poruchy.Pri další kontrole mi dal do kolene injekci a nyní po půl roce na další kontrole opět opich a předepsal mi Flexove tablety na 2 měsíce.V pribalovem letáku jsem četla že... Zobrazit více

Snímek obrazovky 2020-12-07 v 16.53.11.png
Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Navrátil

Myslím, že budete muset vejít v kontakt se svým ortopedem, který lék předepsal a to alespoň telefonicky,... Celá odpověď

Čepy na mandlích

Uši, nos, krk Max 15.9.2014

Dobrý den, mám neustálé čepy na mandlích, byl jsem stím u ORL doktora, který mi dělal výtěr. Ani v krvi nic nemám. Jelikož mám dávicí reflex tak vymačkání čepů nepřipadá v úvahu. Na výzvu p. Doktora kloktám tantum verde a dokonce si ho i stříkám. Pokaždé šileně vychrchnu co nejvíce to de a všechny čepy... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, čepy na tonsilách jsou vlastně zbytky potravy, které se dostanou do tkzv. lakunárních krypt/... Celá odpověď

Bederní lordoza a kulatá záda

Fyzioterapie Libor 15.9.2014

Dobrý den, zajímalo by mě, jak správně a jaké cviky použít, aby se mi zlepšila nebo úplně zmizela bederní lordoza a nekulatily se mi záda, respektive, abych měl správné držení těla. Může to vše být i důsledkem, že mám jednu nohu cca o 1,5 cm kratší? Děkuji Zobrazit více

PET_9557.JPG
Odpovídá lékař:

MUDr. Lenka Terzipetková

Dobrý den, vadné držení těla může být i z rozdílné délky končetin. Doporučuji Vám navštívit rehabilitačního... Celá odpověď

Nedostavení menstruace při HA

Gynekologie Verma 15.9.2014

Dobrý den, je mi 16 let. Beru antikoncepci Belara od května. Vždy jsem menstruaci dostala 2-4 den v sedmidenní pauze. Poslední prášek jsem si vzala 27.8.2014, menstruace se však v sedmidenní pauze neobjevila. Bolesti jsem měla ale stejné, jako bych menstruaci mít měla.HA jsem brala za účelem zlepšení... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Když se nedostavila menses a nezačala jste brát další platíčko a přitom jste neměla styk vyčkejte zda... Celá odpověď

Vitamín A v tvarohu

Gynekologie Aneta 15.9.2014

Dobrý den.Jsem ve 33+5 tt.Vím ,že těhotná žena by se měla vyvarovat konzumaci potravin s vitamínem A.Jako například játra...No,ale dneska jsem se dozvěděla od mé mamky,že vitamín A obsahuje i tvaroh?????A já ho jím ráda....Od začátku těhotenství jsem ho jedla .-..Ne každý den,ale třeba 2x v týdnu nebo... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Konzumace tvarohu v dávce kterou jste uvedla rozhodně vývoji plodu neublíží. Příjemný den Celá odpověď

Otěhotnění

Gynekologie Jan 15.9.2014

Dobrý den. V sobotu v noci jsem měl nechránění sex s přítelkyní. Já jsem se do ni neudělal, ale udělal jsme se na ni. Jenže několik hodin před tím ( cca12 hodin) mě přitelkyně masturbovala a měl jsem orgasmus. Tak se chci zeptat, jestli může přítelkyně otěhotnět z mých tekutin, které ze mě možná vytekly... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Milan Hrubý

Vážený pane Jane, neexistuje žádná stoprocentně spolehivá antikoncepční metoda vyjma absolutního celibátu.... Celá odpověď

Doxybene

Léky Helena 15.9.2014

Dobry den, Byli mi i priteli predepsany antibioltika doxybene, mam tusim streptokoka...cetla jsem recenze i u Vas na webu co se tyce nevolnosti. Podle vseho se vyskytuje v hodne pripadech...ja mam alergii na penicilin po klacidu jsem mela velkou nevolnost...mam se nevolnosti obavat i u doxybene? Neexistuje... Zobrazit více

PICU5QtaY
Odpovídá lékař:

Pokud se jedná skutečně o streptokokovou infekci, zvolil Váš lékař Doxybene patrně až jako třetí možnost... Celá odpověď

Únava,teplo na uších,bolest hlavy v zátylku,rozostřené viďění.

Uši, nos, krk Marek 15.9.2014

Dobrý den přibližně před dvěma týdny jsem on emocněl.Bolelo mě nejdříve levé ucho a hlava,následně i pravé ucho, byl jsem strašně unavený když jsem se probudil. Přes den se mi udělalo lépe a k podvečer opět to samé.Teplo na uších a bolest hlavy.Měl jsem i ucpaný nos.Také mě svědilo tělo.Možná to zní... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, nejspíše se jedná o nějaký vir, který ve Vás koluje. Doporučuji nabrat stěry z nosu a krku... Celá odpověď

Antikoncepce

Gynekologie Alexandra 15.9.2014

Užívám antikoncepci YAZ a už týden beru antibiotika Biseptol. Včera jsem měla pohlavní styk. O kolik procent se sníží účinnost antikoncepce? Děkuji za odpověď. Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Antibiotika snižují účinek antikoncepce méně než se traduje, procentuálně to není možno vyjádřit chcete... Celá odpověď

Bolesti z HA

Gynekologie Anežka 15.9.2014

Dobrý den :) beru HA tyden,od 2. dne menstruace,tudíž od pondělí.Včera jsme měli s přítelem pohl. styk,ale udělal se vždycky na mě,ale asi i jednou neco málo steklo dolů,ale utreli jsme to ..po nějaké chvilce,na druhý den az do ted pociťuju tlak v břiše,i podbřišku,trošku mě pobolivaji prsa..může to... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Jan Sládeček

Sice netuším čemu říkáte DP / Depo Provera?/ napětí prsou i mírný tlak v podbřišku může antikoncepce... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#