Krvácení z kůže v horní části penisu po masturbaci
Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že už více jak 3 měsíce mi po masturbaci na kůži v horní časti penisu začne lehce téct krev a následně se mi mi vytvoří strup - ale při čůráni mě to nebolí. Předem moc dekuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, zde diagnostiku neprovedeme (nelze, je třeba problém vidět na vlastní oči), doporučuji odhodit... Celá odpověď
Bolest
Dobrý den! mám takoví divný problém ale budu se snažit ho vysvětlit.mám problemy při chůzi.byla jsem na vyšetření na neurologii pro bolest krční páteře bolest hlavy a nejistotu při chůzi.uděláno CT mozku bez nálezu EEG bez nálezu BEAP posléze i ORL vyšetření bez nálezu s krční páteří jsem byla na kontrole... Zobrazit více
Dobrý den, pokud obtíže i po RHB přetrvávají, jistě je vhodné opět vyhledat lékaře a pokračovat v hledání... Celá odpověď
Bílý vlas u 2 letého dítěte
Dobrý den, u mé 2leté dcery jsem našla bílý vlásek. Někde jsme kdysi slyšela, že je to příznak toho, že tělu něco chybí. Prosím o Vaší informaci. Předem děkuji. S pozdravem Eva Zobrazit více
Je to genetická odchylka, která neznamená vůbec nic závažného. Kdyby bílých vlasů přibývalo, navštivte... Celá odpověď
Bolest levého podžebří
Jsem diabetik na inzulinu, prodělal jsem nedávno zánět močových cest s výskytem streptokoku a euterokoku v moči. Po antiobiotikum, vyléčeno, veškerá vyšetření vč. CT BPN. Stálem mě bolí prostor mezi pánevní kostí a spodnmími žebry a to i na jemný omak. Nemohu ae této bolesti zbavit. Poradíte mi prosím... Zobrazit více
Slaná pachuť v ústech
Asi týden mám slanou pachuť v ústech, která je provázená celkovou slabostí, nevolností, únavou, bolestmi hlavy, jazyk je ráno bílý, hlen vykašlávány je čirý až zakalený s kyselou a slanou příchutí. Potřeboval bych poradit co mám udělat, aby se tento stav upravil k normálu. děkuji za odpověď Jiří Jaroš Zobrazit více
Některé infekce mohou být provázeny změnou chuti v ústech, stejně tak některé metabolické choroby. Navštivte... Celá odpověď
Opožděná menstruace a bolest v podbřišku
Dobrý den, Můj gynekolog má dovolenou, tak se ptám zde. Mám zcela pravidelnou menstruaci, tento měsíc ovšem již o týden opožděnou a nic nenasvědčuje tomu, že se blíží. Navíc - a to mě právě znepokojuje - mě již několik dní pobolívá v podbřišku na pravé straně a na té samé straně i na zádech. Je... Zobrazit více
Může jít o ovariální cystu, ev. i ten zánět. Bylo by dobré před tou dovolenou gynekologa navštívit.... Celá odpověď
Kašel
dobri den mam hrozne velkou otazkua doufam že semi ji podaři vam dat a vim že mate hodne prace ale ja se opravdu už nevim kde zeptat MAM 15 měsični dcer ta už od pul roku trpi nemocemi co měsic mame chřipku skončili jsem už 3 krat v nemoccnici poprve že byla moc malička tak nedokazala hleny všechny... Zobrazit více
Cibuli s medem velmi doporučuji, k tomu hodně tekutin a zvýšenou polohu těla při spaní. POkud kašel dráždí,... Celá odpověď
Občasná bolest hrudníku
Přeji hezký den, je mi 17 let a poslední dobou pociťuji občasné pobolívání/popíchávání na hrudníku, rychlejší tep i v klidu, občasné motání hlavy či brnění rukou. Jen bych rád věděl, jestli se jedná o něco specifického nebo to není nic podstatného. Předem děkuji. Zobrazit více
Bolesti/píchání na hrudníku, motání hlavy i brnění rukou může být v souvislosti s páteří. Ale pokud máte... Celá odpověď
Strava po operaci nádoru tlustého střeva
Dobrý den, moje maminka je 5 týdnů po operaci nádoru tlustého střeva, který byl zjištěn při preventivní prohlídce. Čeká ji ještě chemoterapie. Maminka byla vždy "zastáncem" české kuchyně a bohužel tento svůj postoj ani přes zmiňované onemocnění nezměnila. Vedeme ohledně stravování spolu spory a já mám... Zobrazit více
Dobrý den, bohužel, pokud maminka nebude sama vnitřně rozhodnutá něco se svým stravováním udělat, dovoluji... Celá odpověď
Pro pana Mudr.Petrzelu
Dobry den pane dotkore,dekuji za odpoved ohledne meho otehotneni.Psal jste,ze mohou nastat po 40tce komplikace.Jake mate na mysli ?a k spermogramu pritele - je vubec sance,abych otehotnela IVF?dekuji jeste jednou Lenka Zobrazit více
Dobrý den, obecně po 40 roce věku je riziko komplikací větší - jak ze strany dítěte např. vyšší výskyt... Celá odpověď
Potomek
Dobry den,jiz pres 2 roky se snazime o potomka.Je mi 40,priteli 46.Ja mela pred 20 lety interupci, 8let neberu antikoncepci.Pritel ma 12let.syna.Veskere testy mame ok (krev, laparoskopie atd..) Zajina mne,zda s jeho sperm.testem mam saci normalne otehotnet bez hormonu a IVF.Toto byla zprava me lekarky: 1)... Zobrazit více
Dobrý den, Lenko! Co se serologie týče, přiznám se, že nevím oč jde v bodu 5), ostatní ale vypadají... Celá odpověď
Angína
Dobrý den, dostal sem anginu a antibiotika cefzil500mg na 10 dní, docela trpím na angíny, ale řekl bych že tuhle sem docela vychytal a bylo mi blbě snad jen den.. Kdy přestanu být infekční vůči ostatním? Vadí nějak slunce angíně, nebo antibiotikům, je hrozně pěkně a já nevydržím sedět doma když už defakto... Zobrazit více
Dobrý den, STeame! Infekční už nejspíš nejste, ačkoli Vám silně doporučuji do ukončení léčby se s... Celá odpověď
Otok
Dobrý den, asi před třemi dny jsem si odřela prstníček na noze. Je to celkem malá odřenina. Prsteníček natekl, a začal se hojit. Stáleje ale arudlý. Po čtyřech dnch mi natekla celá oblast nohy. Smím se zeptat čím je to způsobeno? Mám strach ze zánětu. Zobrazit více
Dobrý den, Alice! Hned k lékaři!! Zánět se zřejmě šíří a rána si může žádat ošetření. Vyloučit nemohu... Celá odpověď
Plotýnka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možnost operace při tomto nálezu z MR: 1.Těžká osteochondroza L4/5 a protruze disku L4/5 na široké bázi s převahou paramediálně doleva o 4mm způsobující stenozu laterálních recesů L4/5 oboustraně, více vlevo akcentovanou mírnou def. spondyl-artrozou L4/5. 2.Foraminální... Zobrazit více
Dobrý den, Mili! Podle MR nálezu nemohu jednoznačně věc posoudit. V podobných případech bývá operace... Celá odpověď
Necitivost
Dobrý den, již několikátý měsíc mám sníženou citlivost, malíčku levé ruky, a poloviny prsteníčku (svisle) levé ruky. Někdy necítím (jakobych dostala umrtvující injekci) levý bok. Může to mít souvislost? Mám navštívit lékaře? Zobrazit více
dobrý den, Aneto! Ano, velmi se přimlouvám za co možná brzkou návštěvu lékaře. Na místě je vyšetření... Celá odpověď
Častá krev z nosu
Dobrý den, Poslední 2 měsíce mi hodně a velice často teče krev z nosu. Potíže nastanou automaticky a kdekoliv. Třeba když se ráno umeju tak se mi někdy spustí silné krvácení. Nebo když se probudim a nebo jedu z práce tak to opět začne. Chystám se tedka jít k lékaři s tim. Budu velmi rád za každou... Zobrazit více
Dobrý den, Vašku! Krvácení z nosa může způsobovat mnoho různých stavů a nemocí.l Namátkou třeba vysoký... Celá odpověď
Trombóza hlubokých žil
Dobrý den , v lednu letošního roku mi byla dioagnostikována trombóza hlubokých žil. Při molekulárně genetickém vyšetření mi bylo zjištěno : Faktor V Leiden(1691 G>A) G/G - nebyla prokázána mutace Faktor II - protrombin (20210 G>A) G/G - nebyla prokázána mutace MTHFR - Methylenetetrahydrofolate reductase... Zobrazit více
Dobrý den, Simone Phoenixi! Popsaná mutace postihuje metabolismus kyseliny listové a způsobuje tak... Celá odpověď
Problémy se srdcem
Dobrý den, Je mi 21 let. Poslední 3 měsíce mam velké problémi ze srdcem. Samo od sebe mi začne silně bušit, bolest na hrudi a začne se mi i dělat špatně od žaludku. Velké bušení nastane taky když jdu spát a chci usnout. V Práci skoro nemůžu nic dělat protože se hned unavim a musim si sednout. Před... Zobrazit více
Dobrý den, Václave! Dost možná půjde "jen" o stres a třeba přepracování. Na dálku ale nemohu vyloučit... Celá odpověď
Migréna
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda migréna (migrenozní bolest hlavy) musí nutně probíhat v jakýchsi záchvatech. Aneb jestli je možné, aby člověk měl migrenozni bolest hlavy - i když třeba lehkou formu - trvale např. půl roku denně! Děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, Kristýno! Migréna typicky přichází v záchvatech. Nemohu vyloučit, že některé bolesti, ač... Celá odpověď
Incesantní sinusová tachykardie
Dobrý den, již několik let mám problém s tachykardií, prvně mi byla diagnostikována paroxysmální supraventrikulární tachykardie užívala jsem Propafenon 3x300MG, Isoptin 80mg. Anoryprin. Kvůli kolapsovým stavům změněna medikace na Rivocor 5mg, Nyní přehodnocena na incesantní v oblasti AV uzlu. tep v klidu... Zobrazit více
Dobrý den, Leňo! Kardiostimulátor Vám podstatně zvedne kvalitu života! Pokud byla zrušena radioablace,... Celá odpověď
HIV, test
Dobrý den, Mám dva dotazy: 1) Mohu jít na HIV test bez zřejmého důvodu ( např. rizikového chování), tedy pouze prevenčné? 2) Jaké je riziko přenosu viru z jídla, na němž mohla utkvět troška krve z rány staré několik minut či hodin? Zobrazit více
dobrý den, Dotazze! 1 - HIV testy jsou dostupné bez udání důvodu a dokonce i anonymně 2 - zcela minimální.... Celá odpověď
Slinivka břšní
Dobrý den, ráda bych s Vámi konzultovala případ mé tety. Zhruba před pěti týdny byla má teta hospitalizována v nemocnici s akutním zánětem slinivky. Zanět vznikl v důsledku nedávné operace žlučníku v téže nemocnici. Nejprve ležela teta na JIP po třech dnech se přidali ještě potíže s dýcháním proto byla... Zobrazit více
Dobrý den, Petro! Nezlobte se na mně, prosím, ale na dálku nemohu hodnotit přístup kolegů k popsanému... Celá odpověď
Borelioza nebo alergie?
Dobrý den, před třemi dny mě kousl ve Švýcarsku mravenec, kdy místo kousnutí mě svědí, nejprve bylo červené a ztvrdlé, následně již je měkké, plocha (tvar oválu) se zvětšila na cca 1Ox5cm s tím, že okraj je červený a vnitřek růžový až bílý(podobné obrázkům LB na netu). Kousanec není uprostřed, ale u... Zobrazit více
Dobrý den, Terezo! Typicky přenáší LB klíšťata, ale při popsaných příznacích bych se přikláněl k... Celá odpověď
Zapomenutí pilulky
Dobrý den, zapomněla jsem si vzít antikoncepční pilulku nakonci druhého týdne a vzala jsem si ji až po 13 hodinách... v příbalovém letáku píšou, že pokud ji užiju do 12 hodin, nemusím používat dodatečné antikoncepční metody. Proto bych se chtěla zeptat, jestli na té jedné hodině navíc opravdu záleží,... Zobrazit více
Dobrý den, Kristino! V biologii je všechno o pravděpodobnostech. Nic není nemožné, nic není jisté.... Celá odpověď
Dieta
Dobrý den, mám dotaz ohledně stravy. Budu psát rychle, ať Vás nezdržuji. Jsem ochrnutý po nehodě na vozíčku. Protože nenám dost pohybu, má váha stoupá. Abych držel nějakou dietu, chtěl bych na snídani, oběd i večeři jíst müsli Ale to obsahuje taktéž cukr, konzervanty atd Tudíž chci jíst jen ovesné... Zobrazit více
Dobrý den, Adame! Skvělý záměr!! Držím Vám palce. Zvolte si rozhodně propracovanější jídelníček.... Celá odpověď