únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Úzkost
Dobrý den,po prodělaném únavovém syndromu mi zůstaly psychické potíže.úzkosti,panická porucha,na úzkost beru lék Esoprex.zbavím se někdy těchto potíží?chci žít normálně.ještě trpím agorafobií a klaustrofobií.Chodím i k psychologovi,který mě naučil správně dýchat při atace,ale já bych se chtěla vyléčit... Zobrazit více
Dobrý den, Vašich potíží se samozřejmě zbavit můžete (nebo je alespoň zmírnit), ale je to běh na dlouhou... Celá odpověď
Problém s rukami
Dobrý den. Já bych se chtěl zeptat. Poněvadž jsem po operacích obou ruk. Respektive mám syndrom labutí šíje u všech prstů na rukou kromě palců. Tak mám trochu strach aby tato nemoc kloubů nezasáhla i další klouby v těle. Děkuji za odpověď Petr. Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, nepíšete jakou operaci rukou jste prodělal. Pokud dobře rozumím vašemu dotazu, máte deformitu... Celá odpověď
Sražená krev v ústech
Dobrý den, v ústech se mi udělal jakoby červený pupínek ale vypadá to jako sražená krev (jako štěnice např. na palci na noze) nemohla jsem se třeba kousnout, a proto se mi to udělalo? Mám i aft na jazyku nemůže jít o syndrom ruka noha ústa? Napila jsem se ale od kamarádky co má koutek Zobrazit více
Dobrý den, Kateřino, ano, jistě je možné, že jste se kousla a vytvořila se drobná podlitina. Hezký... Celá odpověď
EEG
DOBRÝ DEN, Chtěla jsem se zeptat. Mému synovi dělali EEG. A chtěla bych vědět, co znamená "ložiskové zpomalení PO bilat."? Jestli mi to prosím můžete vysvětlit tak, abych to pochopila. A jestli to něco znamená do budoucna? Má i Myopatický syndrom. Tak bych ráda věděla, co vše znamená. Moc vám děkuji... Zobrazit více
Dobrý den. Samotný Vámi popisovaný nález na EEG neznamená nic jiného než jakousi abnormalitu, která... Celá odpověď
Mírně atypická ekg křivka u mladších lidí
Prosím o vysvětlení výsledku EKG syna EKLG: P 75 reg.,SR, PQ 0,16,QRS 0,06, vyšší odstup St I,II, aVF, neg TV1,vyšší odstup ST V2-V6,syndrom předčasné repolarizace,bez záchytu arytmie. Zobrazit více
dobrý den, syndrom časné repolarizace není žádná vada ani nemoc, jde jen o mírně atypickou, jakoby lehce... Celá odpověď
Karpály
Dobrý den, již 6let mě trápí syndrom karpalniho tunelu. Nyní dle emg mám lehké až středně těžké poškození. (hraniční snaps a prodloužená DML n. Med. Je operace vhodná? Na neurologii mi bylo řečeno že stále konzervativní léčba. Předem děkuji za odpověď. Zobrazit více
ano je to hraniční stav...hlavně je potřeba vyloučit další přetěžování ruky, což samozřejmě jde někdy... Celá odpověď
Diagnozy skupiny M a S
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli diagnozy: M750 - Adhezivní zánět pouzdra – kapsulitida – ramenního kloubu ... M751 - Syndrom manžety rotátoru se dají vysvětlit nebo vyjádřit stejně jako diagnozy: S434 - Podvrtnutí a natažení ramenního kloubu S430 - Vymknutí ramenního kloubu nebo... Zobrazit více
Dobrý den Miloši, jedná se o dvě různé skupiny. Diagnozy ze skupiny "S" jsou poranění, nemoci skupiny... Celá odpověď
Zápach z úst
Dobrý den,jsem zoufalá,prosím poraďte. Měla jsem zánět jícnu,teď je to v pořádku, Ale je to Barettuv syndrom. Už několik let mám zápach z úst, Už ani žvýkačky mi nepomáhají,ani xylitové. Strašně mi to komplikuje život,navíc jsem pěkná ženská a je mi strašně trapně.Děkuji za odpověď.... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Při diagnoze Barettův sy jistě chodíte na gastroentereologii a užíváte léky, které snižují... Celá odpověď
Menstruace 2 dny
Dobrý den, ve středu 10.5 jsem dostala menstruaci ve čtvrtek v noci jsem dostala 39 horecku a průjem od te doby menstruaci nemám tzn. že jsem ji měla 2 dny užívam hormonalní antikoncepci a mám syndrom polycistyckých vaječníků v pondělí 8.5 jsem měla posledni pohl.styk. Co tedy stojí za problémem s mou... Zobrazit více
MUDr. Danica Fričová
Dobrý den Katko, za tímto problémem patrně bude stát probíhající průjmovité onemocnění s horečkami. V... Celá odpověď
MUDr. Jan Sládeček
Vážená paní, celkové onemocnění se na cyklu může projevit, také při antikoncepci je menses slabší a... Celá odpověď
Dědičnost velkého jazyka a kratší nohy
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc. Mám přítele, který se narodil s velikým a dlouhým jazykem a ještě k tomu má jednu nohu kračí (1cm), chtěla jsem se zeptat, o jaký syndrom nebo vadu se jedná a jaká je pravděpodobnost výskytu tohoto problému je u našich budoucích dětí. Oba rodiče jsou naprosto... Zobrazit více
Žádný konkrétní syndrom, který by takto vypadal neznám. Pravděpodobně jde jen o souhru dvou vývojových... Celá odpověď