únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Možná hyperaktivní močový měchýř
Dobrý den, je mi 28 let, nejsem si jistý, tak se chci nejdříve zeptat tady. Mám pocit, že syndrom hyperaktivního měchýře se týká i mě. Moje příznaky a zkoušel jsem to měřit- při naplnění močového měchýře, tak 250 -300 ml, mě popadne opravdu velké nutkaní jít močit, a i když to dokážu vydržet a zadržet... Zobrazit více
Dobrý den. Je celkem pravděpodobné, že syndromem dráždivého močového měchýře trpíte. Ke stanovení této... Celá odpověď
Oční problemy zároveň s bolestí hlavy,ospalostí,závrati
Zdravím, je mi 15 let. A už sem jednou navštívil poradnu na ulekare.cz. Můj dotaz, bych chtěl teď trošku více upřesnit. Už 2 měsíce trpím něčím zvlaštním s očními problémy a bolesti hlavy,ospalostí. Oční problémy jsou takové: Citilivost na světlo, při zavřeném oku(Záblesky,obrysy nečeho co sem viděl... Zobrazit více
Dobry den, prosim. Navštivte ambulanci očniho lekare a přesne tak detailne popište svoje problemy v ambulanci.... Celá odpověď
Buseni srdce a tep
Dobry den, Poslední dobou mne trápí buseni srdce,zadychavani,tep přes 100,vetsinou kolem 112(tlak cca 110/60) a hlavně velka únava.Obcas mi to připomíná stav po porodu,kdy jsem měla hellp syndrom a byla nadopovana prášky a po souvětí jsem lapala po dechu.Jsem na mateřské,mám 26 mes stará dvojčata,která... Zobrazit více
Dobrý den. Bohužel, Váš stav skutečně nelze hodnotit bez základního klinického vyšetření, například funkční... Celá odpověď
PCOS a antikoncepce
Dobrý den, pane doktore, měla bych na vás dotaz. Již od puberty jsem měla nepravidelnou, bolestivou menstruaci obvykle kolem 38-50 dní, akné, nejprve jsem brala Proveru na zpravidelnění cyklu, přesto ne vždy byla menstruace pravidelná (zhruba), pak jsme se domluvily na antikoncepci Chloe i s přihlédnutím... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Nepravidelný cyklus jinak než hormonálně nelze léčit, je možno zkusit Mirelle, je nízkodávkovaná, otázka... Celá odpověď
Zvětšené uzliny
Dobrý den, mému synovi jsou dva roky. Už jako miminko měl zvětšené uzliny za krkem - takový korálky. Ukazovala jsem je doktorce a ta řekla že je vše v pořádku, že to tak bývá. Pak jsem zjistila že má i uzliny v tříslech - to už je taky asi rok, nemizí a nezvětšují se. Když mi doktorka řekla řekla že... Zobrazit více
Dobrý den, boulička, kterou jste nahmatala bude také nejspíše uzlinka a bude vše v pořádku - uzliny reagují... Celá odpověď
CK: kreatinkináza
Dobrý den, v úterý jsem podstoupila preventivní vyšetření krve a požádala jsem lékaře, aby mi bylo na biochemii vyšetřeno co nejvíce parametrů. Většina krevních parametrů mi vyšla v normě, ale zarazil mě výsledek ck, který jsem měla 3,5 , což je vysoká hodnota, jak jsem se dočetla. Mluvila jsem o tom... Zobrazit více
Dobrý den, nevím jaké je fyzilogické rozmezí CK v laboratoři, v kterém vám dělali vyšetření. Dle mých... Celá odpověď
Natékání kloubů rukou, bolestivé, svědivé
dobrý den. Je mi 30 let a od mala trpím na studené a často potivé končetiny.Jako malé se mi také často delali "omrzliny" na nohách, např po delším pobytu na ledě v bruslích. Posledních zhruba 10 let však tyto projevy přešly na ruce. V chladném počasí mi velice rychle promrznou ruce, i když neustále... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Doporučuji ještě doplnit vyšetření u revmatologa, můžete užívat Acutil tablety ke zlepšení periferního... Celá odpověď
Nespavost - koho poprosit o pomoc?
Dobrý den, poslední cca měsíc mám problém s usínáním, nebo se brzy budím. V minulosti jsem se léčila antidepresivy, ještě před tím jsem chodila na akupunkturu, zároveň mi byl zjištěný syndrom neklidných nohou.Teď se cítím dobře, kromě obavy o práci netrpím úzkostí (spíš jen nervozitou z únavy), dělám... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, je třeba analyzovat Váš problém, co vlastně působí nespavost? Pokud je to syndrom neklidných... Celá odpověď
Krční páteř
Dobrý den, již delší dobou asi tak více než rok mám problémy s krční páteří, po obou stranách v určitém místě mám 2 body, které mě jakoby táhnou a bolí. v srpnu 2012 jsem byla na nervovém oddělení, kde jsem byla odeslána prakt.lékařem. Byl mi proveden RTG páteře a zjištěn cervikokraniální syndrom, krční... Zobrazit více
Dobrý den, nebojte se další léčby na neurologii. Je to nejlepší cesta jak Vám ulevit a zjistit příčiny... Celá odpověď
Agolutin + Utrogestan
Dobrý den p.doktorko, dnes jsem 45.den cyklu a menstrauci jsem stále nedostala. Můj gynekolog mi píchl první Agolutin 35.den cyklu, poté druhý Agolutin 42.den cyklu - a MS stále nikde. Těhotná nejsem, mám syndrom PCOS. Děložní sliznice endometrium (42.den cyklu) byla 5mm. Kdy podle Vás dostanu menstruaci?... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Postup je správný, 5 mm je nízká sliznice,která by po Utrogestanu měla změnit svůj charakter na sekreční... Celá odpověď