únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Různe bolesti po těle teploty červene ruce
Dobrý den již pod dětství jsem byl velmi často nemocný, častý infekce hcd atd, od 19 let jsou moje problemy zdravotní horší a horší teploty ubytek na váze zažívací problemy červené ruce, , mám i nějáký cavum vargue na mozku, zjístily mi chlamydie trachomatis a chlamydie pneumonie nejspíše je mám už od... Zobrazit více
MUDr. Marcela Vorlíčková
Dobrý den, nepochybuji o tom, že lékaři , kteří Vás léčí a vyšetřují ,se snaží objasnit příčinu Vaših... Celá odpověď
Časté afty
Dobrý den, od vyndání krčních mandlí v červnu 2013 trpím častými afty, které mají velikost někdy přes i 1cm. Tvoří se kdekoliv v ústech ale takto velké zejména v místech, kde byli dřív mandle a přijímání potravy je tak dosti bolestivé. Několikrát jsem navštívil orl, nejprve mi bylo řečeno, že se zřejmě... Zobrazit více
Dobrý večer,Jaroslave. Příčina aftů je bohužel zatím nejasná.Na jejich vzniku se podílí zhoršená imunita,onemocnění... Celá odpověď
Léčba refluxu chlopně
Dobrý den, je mi 32 let, od dětství mám křečovou žílu pod kolenem na levé noze. Po porodu se mi začaly na obou nohách tvořit žíly modré i metličky. Nohy mě nebolely ani neotékaly. Cévní chirurg konstatoval: pulsace na mag. tepnách hmatám bilat. do peroferie, lýtka měkká, palp. nebol., varikozita Giacommini... Zobrazit více
Dobrý den Andreo! Nošení kompresních punčoch jen tak nevzdávejte, "komprese" patří mezi 3 základní druhy... Celá odpověď
Suché oko, porucha vidění
Dobry den, jsem muz 32 let, spatna zivotosprava, alergik. 0,5 dioptrie na dalku, Astigmatismus. Sedava prace. 4hodiny denne u pc a 2 u tv. Asi mesic a pul beru prasek lanzul 2x denne na lecbu refluxu Posledni dobou me trapi syndrom sucheho oka, prave oko vice, jako bych tam neco mel. Po navsteve... Zobrazit více
Dobrý den, pane Lubomíre, potíže při syndromu suchého oka se mohou upravovat poměrně pomalu, pozorujete-li... Celá odpověď
Hypertenze
Dobrý den, je mi 22 let a poslední rok si všímám, silnějšího bušení srdce než doposud. Byl jsem u lékaře podstoupil vyšetření a našli mi wpw syndrom, který už mám uspešně odstraněný. Nicméně kromě wpw mám ještě zvýšený tlak kolem (130-140)/(60-75). A mám brát léky, což me netrápí, ale trápí mě vysoká... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Pane Pavle, bohužel všechny antihypertenziva Vám sníží, jak tlak systolický, tak tlak diastolický. V... Celá odpověď
Cvičení Pilates po operaci lymfatických uzlin
Dobry den, vedu cvičení pro ženy na celkové zpevněni těla, používám metodu Pilates pro odbourání sval.dysbalancí a kombinaci strenčiku, mám v kurzu novou paní, jenž je 2 roky po operaci lymf. uzlin v podpaží, lékař jí řekl, aby se šetřila, bohužel paní neví, jak se nepřetěžovat a co může v pohybu dělat,... Zobrazit více
Dobrý den, paní Blanko, u takovýchto pacientů bych dbala pouze na jejich upozornění aby cviky prováděli... Celá odpověď
Poraneni kostrce pri porodu
Dobry den, pane doktore, v srpnu jsem rodila, a protoze mel nas chlapecek vetsi hlavicku, tak se jednalo o trochu tezsi porod, pri nemz jsem si poranila kostc (posunula, syndrom kostrce). Prvni dva tydny jsem trpela nesnesitelnou bolesti pri kazdem usednuti, vstavani ze zidle, z postele ci lezeni na... Zobrazit více
Dobrý den, buďte trpělivá - takové poranění se hojí měsíce. Jak jste se již informovala, existují cviky... Celá odpověď
Povaha nebo problém
Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit o Váš názor na chování mého syna. Je mu 17 měsíců. Od května tohoto roku jsme na základě mého vyžádání, začali chodit na neurologii - lehčí hypotonický syndrom/syn se později otáčel, lezl/. teď už 3 týdny chodí, na rehabilitace již nemusíme chodit. Mám s ním... Zobrazit více
Dobrý den, myslím, že se nemusíte znepokojovat, každé dítě je tak trochu odlišné a obzvlášť povahově.... Celá odpověď
Otěhotnění
Dobrý den , mam na vás pár otázek. Po vysazení HA po 9 letech mam velmi nepravidelnou MS, je mi 27 let a chtěla bych miminko, HA neberu už 9 měsíců a MS přichází tak jednou za měsíc a půl až dva měsíce. Po změně gynekologa mě mam konečně nějaká vyšetření, můj horm. profil provedený 2 DMC je: FSH 5,3... Zobrazit více
Dobrý den, Martino, problémy po vysazení antikoncepce jsou zcela běžné - někdy cyklus "nenaskočí" třeba... Celá odpověď
Strach z hormonální antikoncepce
Dobrý den, je mi 18 let a za nedlouho se chystám na svojí první gynekologickou prohlídku, né protože bych měla nějaký problém ale jenom na prevenci. Chtěla bych se zeptat svého gynekologa i na hormonální antikoncepci z důvodu jako ochranu proti otěhotnění s mým přítelem, zlepšení mého občasného akné... Zobrazit více
Dobrý den, dnešní hormonální antikoncepce je naprosto bezpečná. Nemusíte mít tedy strach. Doporučoval... Celá odpověď