Nemoci z povolání
Nemoc z povolání je definována vládní vyhláškou z roku 1995. Nemoci z povolání jsou nemoci...
#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet?
Přihlaste se zde
Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.
Přihlásit se přes FacebookZadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
Chcete se přihlásit?
Přihlaste se zde
Nemáte účet?
Registrujte se
Dobrý den od minulého čtvrtka kdy jsem byla na vyšetření karpálníh tunelu ...dostávám jednu ránu za druhou takové to elektricke kopnutí .. Ať od člověka tak i kovu, dřeva,plastu,oblečení. .. snad všeho pomale.... po pár kopnutí me začnou lehce brnet prsty na obou rukách a po více kopnutí me hrozne... Zobrazit více
Dobrý den. Váš dotaz bude zpracovávat konzultační ambulance, Určitě si myslím, že od vyšetření to být... Celá odpověď
Dobrý den, pokud máte na mysli výboje statické elektřiny, které občas člověk dostává při dotyku, tak... Celá odpověď
Dobrý den, nevím zda mi budete moci odpovědět , ale i tak se zeptám . Dlouhodobě mě bolí levá ruka (jsem levák) při opření nebo nějakém pohybu , který nedokážu přesně popsat , jelikož si tento pohyb neuvědomuji. Bolest se projeví při opření tak , že mne zabolí kloub u prsteníčku a jde to do zápěstí... Zobrazit více
Dobrý den. Ostrá bodavá bolest je příznakem dráždění nervu, kterých v ruce prochází hodně. Příčin může... Celá odpověď
Přeji hezký den. Již rok užívám Prestarium Neo Combi 5/1,25 mg. Mám fobii z lékařů a při vyšetření mně byl naměřen vysoký tlak. Při užívání se cítím dost unavená, motá se mi hlava a v poslední době mám mžitky před očima. Pořídila jsem si tlakoměr a při domácím měření bych řekla, že mám tlak spíše nízký... Zobrazit více
Dobrý den Marie, vámi uváděný arteriální krevní tak je nižší. Motání hlavy a stavy únavy s tím s velkou... Celá odpověď
Dobry den mam dotaz mam mravenčeni rukou a prstu hlavne v noci az me to vzbudi a i pres den to mam,a jeste se chci zeptat občas me chytaji křeče do zapesti az se mi skrouti prsty na ruce.A ty ruce me porad boli i v praci muzete prosim mi rict co by to mohlo byt dekuji Pavlina Zobrazit více
Dobrý den Pavlíno, vaše obtíže by mohly signalizovat syndrom karpálního tunelu. Syndrom karpálního tunelu... Celá odpověď
Mám rovněž křeče v nohách několikrát za noc. Užívám pravidelně hořčík v tabletách. Piji tonic s obsahem chininu. Svěřil jsem se před časem o svých potížích neurologovi a ten mi řekl že je to nedostatečným prokrvením dolních končetin. Pro žilní systém dostatečný, pro nervy nedostatečný. Tak to nemá řešení?... Zobrazit více
Dobrý den, ovlivnění syndromu neklidných nohou není jednoduché, protože má mnoho příčin. Kauzální léčba... Celá odpověď
Dobry den uz nejakou dobu mam problem s rukama. Brni me prsty mam je natekle a nedam ruku v pest a v noci me to budi jwlikoz mi to jde do loktu az do ramene ta bolest. Dekuji za odped Zobrazit více
Dobrý den, jedná se o docela častý symptom, který může mít celou řadu příčin. Bez fyzikálního vyšetření,... Celá odpověď
Nemoc z povolání je definována vládní vyhláškou z roku 1995. Nemoci z povolání jsou nemoci...
Dobrý den, již pár měsíců mě občas brní prsty na pravé ruce, nejvíce malíček a prsteníček. Je to ale jen když něco déle držím v ruce. Mám 11-ti měsíčního syna, kterého pořád nosím, hlavně na pravé ruce, má přes 10 kg. Přisuzovala jsem to právě této jednostranné námaze. Nikdy jsem tenhle problém neměla,... Zobrazit více
Dobrý den, příčinou brnění prstů ruky bývají ve Vašem věku dvě nejčastější příčiny, na které je potřeba... Celá odpověď
Dobrý den, moje známá si stěžuje na brnění až bolestivost (pálení) celých rukou. Známá ví, že má výrůstky na páteři. Její obvodní lékařka jí řekla, že to může být od páteře. Předepsala jí léky, injekce a rehabilitace, ale nic nepomáhá. Bolest neustupuje, naopak se zhoršuje. Ona v noci nemůže kvůli bolesti... Zobrazit více
Dobrý den, brnění, pálení ( parestézie) rukou může mít řadu příčin. Může se jednat o syndrom karpálního... Celá odpověď
Dobrý den, asi už něco kolem 3 - 4 měsíců mě opravdu nepříjemně bolí levé zápěstí, jak zespoda tak ze shora. Tato bolest často prostupuje i k záprstním kůstkám. Tuhle bolest mam vyvolanou buď těžkým nákladem (nákup) nebo spíše častější příčinou - klávesnice. Kupoval jsem si ortézu která by mi ruku... Zobrazit více
Dobrý den, bolest v oblasti zápěstí, zejména pokud se šíří i do ruky a prstů může mít více příčin, ale... Celá odpověď