Vyhledávání
Dobrý den,mam 4měsíční ho...
Dobrý den,mam 4měsíční holčičku,občas se stane že se osype na rukou a na bříšku,má takové suché červené fleky,ze začátku jsme mazali olejíčkem,ale ten jsme museli vysadit,pak jsem skusila modrou indulonu - ta jí docela pomohla,pak jsme skusily pletové mléko od Astrid - to se osypala znova, nakonec jsem... Zobrazit více
Dobrý den, Michaelo, pokud jí pomáhá mastné pleťové mléko, zůstaňte při něm. Nepoužívejte žádné dráždivé... Celá odpověď
Problém se stolicí
Dobrý den, můj 4.5 letý syn má problém s vyprazdňováním. Stolici má tak jednou za 6-8 dní, dobrovolně na toaletu nikdy nejde. Už na něm poznám, že "přišel čas"- je jakoby unavený, vláčný. Když ho posadím na toaletu, křičí, že kakat nebude a nechce. Snaží se ze všech sil to v sobě udržet. Zácpu nemá,... Zobrazit více
Dobrý den, Jano, ještě se dají vyzkoušet glycerinové čípky - pomocí nich se dá "naučit" pravidelnější... Celá odpověď
Krev na toaletním papíře
Dobrý den, včera sem obejvila na toaletním papíře krev, ne moc ale byla tam a ten den se to opakovalo jěště jednou. Dneska je zatím vše v pořádku, akorát se mi přes noc udělal u řítního otvoru zvenku takovej váček, kterej vubec nebolí. Nevíte o co se muže jednat zda o hemeroidy nebo něco jiného? děkuju... Zobrazit více
Dobrý den, Petro, pravděpodobně se bude jednat o hemeroidy (krev je jasně červená). Není třeba se lekat,... Celá odpověď
Těhotenství a kojenecká žloutenka
Dobrý den, jsem ve 4 týt.těh. a chtěla bych se zeptat zda nevadí, když jsem přišla do kontaktu s miminkem , které má kojeneckou žloutenku a s jiným dítětem, které má spálu. Děkuji za odpověď. Klára. Zobrazit více
Dobrý den, Kláro, kojenecká žloutenka není infekční, nenakazíte se. Horší je to se spálou. Zde by mohlo... Celá odpověď
Váček v místě růstu osmiček
Dobrý den, můj dotaz se týká růstu osmiček. Je to asi 4 měsíce, co jsem si na levé čelisti, ve stejném místě, kde se klube dolní moudrák, nahmatala bulku. Bulka je pohyblivá a vůbec nebolí, není viditelná, je malá, má max. 0,5 cm. Nevím, jak jí tam mám dlouho, ale je klidně možné, že jí mám už třeba... Zobrazit více
Dobrý den, Elišo, pohyblivá bulka může znamenat zánětlivé ložisko - váček. Určitě zajděte k zubnímu... Celá odpověď
Bolest bederní páteře
Dobrý den, již nejakou dobu se potýkám s bolestí v oblasti bederní páteře a stále se mi nedaří se jí zbavit. Chtěl jsem teedy poprosit o radu. Popisu co nejvice muj problem: zada me boli na leve strane"pod panevni kosti"(nelze se bolaveho mista dotknout), rano me to vesmes neboli, zhrosuje se to tim... Zobrazit více
Dobrý den, bohužel, jasnovidné schopnosti nemám :o), ale situaci vyřeší návštěva u lékaře a nejlépe rtg... Celá odpověď
Ureaplasma
dobrý den, léčíme se s manželem antibiotiky, nález v kultivaci -ureaplasma urealyticum . v době, kdy jsem byla již určitě infekční, ale nevěděla jsem o tom, jsem jedla s dcerou z jedné lžičky zmrzlinu. je možné takto slinami přenést infekci?DĚKUJI za odpověd Zobrazit více
Dobrý den, Ureaplasma urealyticum sa přenáší pohlavním stykem. Hezký den vám přeji. Celá odpověď
Krční a bederní páteř - vysvětlení MRI
Dobrý den, prosím o vysvětlení zprávy z MRI. Krční páteř - krční lordóza je v celku přiměřená, na okrajích C5-6 jsou drobné okrajové osteofyty, dozárně jen nevýznamně zasahují do foramin. Degenerovaná je ploténka C5/6, vyklenuje se vpravo paramediálně asi 3mm. Bederní páteř - ploténka L5/S1 je výrazně... Zobrazit více
Dobrý den, máte cca středně pokročilé změny na krční a výrazné v bederní páteři, v krční oblasti máte... Celá odpověď
Nafouklé břicho
Dobrý den,asi před rokem jsem podstoupila odstranění celého prsu,po pulroční chemoterapii mi odstranili dělohu+vaječníky.Onkolog mi předepsal Tamoxifen,ptápí mě návaly a pocit nafouklého břicha.Je to normální pul roku po operaci.Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, chápu, že se ptáte, ale všechny tyto potíže musíte vždy konzultovat s onkologem, který o vás... Celá odpověď
Bílý jazyk, pachuť v ústech
Dobrý den, již 4. měsíc mám stále bíle povleklý jazyk, dělají se mi na něm bílé mapy, hořko v ústech, pachuť v ústech. Mám stále pocit, jako kdybych měla hlad, když jím, hořko v ústech zmizí, po jídle se vše vrací. Byla jsem na kameře žaludku, byl mi zjištěný reflux, ale bylo mi řečeno, že toto má v... Zobrazit více
Dobrý den, povlak na jazyku se může objevit také v souvislosti s onemocněním dásní, zubů, sliznic dýchacích... Celá odpověď