Vyhledávání
Očkování proti rakovině děložního čípku
Dobry den, vím že se tu tento dotaz vyskytuje stále dokola, ale chtěla bych si to ujasnit. Mám po druhé dávce očkování a chci se zeptat, jestli můžu mít pohlavní styk, pokud jsem ho ještě neměla, ale přítel ano Zobrazit více
Dobrý den, Háňo! Ale Vy jste si určitě nedala tu práci a neprošla si stejné dotazy, které už jsme mnophokrát... Celá odpověď
Teplota dítěte
Dobrý den. Mám 2letého chlapečka,byl nachlazený,teploty kolem 38 a zastřený hlas.Doktorka zdělila,že má zduřelý nosohrtan.Předepsala Sumetrolin a Aerius.Od té doby nemá žádné viditelné problémy,až na stálé teploty kolem 37,5.Ty se opakují vždy po poledni a má skelné oči.Fyzická zátěž je minimální.Tento... Zobrazit více
Dobrý den, Andreo! Situaci proberte v klidu (nejlépe tedy bez dítěte, např. po telefonu) s ošetřujícím... Celá odpověď
Přílišná výraznost žil
Dobrý den, mám dotaz, ohledně žil. Během posledního půl roku, se mi objevily všude žíly - prosvítají pod kůží, ale nejsou vystouplé. Mám je vidět všude, zezadu na nohou, na pažích (jsou vidět úplně rozvětvení). A především na břiše, na bocích. Jedná se o nějaký problém? Není možno, že je to způsobené... Zobrazit více
Dobrý den, Lindo! Bohužel na dálk uVám neodpovím, musel bych Vás vidět. Je téměř jisté, že je zde úzká... Celá odpověď
Bolesti zaludku
dobry den chtela jsem se zeptat, casto me boli zaludek, hlavne vecer, po 17 hodine vubec nemuzu jist, protoze bych nespala celou noc. vzdycky jsem mela trochu problemy co muzu snist aco ne, ale po narozeni me dcery se to zhorsilo. Napr. tluste (maso) nemuzu vubec ,zvracim ho. Poradite mi? Zobrazit více
Dobrý den, Keketo! Poslouchejte reakce svého těla. tlusté maso nepotřebuje ve stravě nikdo. Po páté... Celá odpověď
Dobrý den, mám dotaz. ted...
Dobrý den, mám dotaz. ted s mi dvakrát za sebou v krátké době stalo, že jsem při pohl. styku krvácela.Změnila jsem partnera a má větší přirození,než na jaké jsem byla zvyklá.Mám tělísko MIRENU,a cystu na vaječníku, může to s tím nějak souviset?Děkuji za odpověd. Přeji krásný den Zobrazit více
Dobrý den, Perimbabko, pokud je pohlavní styk příliš intenzivní, může dojít k poranění cév na vnitřní... Celá odpověď
Chronická rýma
Dobrý den,ráda bych se zeptala na stále se opakující rýmu mého manžela.Má ji tak dvakrát až třikrát do měsíce,trvá minimálně týden,takže vlastně neustále.Má úplně ucpaný nos,nemůže dýchat,smrká i krev.Paní doktorka ho zkoušela léčit kortikoidy,ted manžel nasadil bylinky,zatím bez výsledku.Alergii má... Zobrazit více
Dobrý den, Radko, záleží, jaké je rýma konzistence - pokud je vodnatá, ale manžel má ucpaný nos, jde... Celá odpověď
Úzkostlivé stavy při odloučení s partnerem
Dobrý den, moje přítelkyně má čím dál horší úzkostlivé stavy. Kvůli mému studiu, jsme totiž od sebe odloučeni vždy od Pondnělí do Pátku. Poslední dobou to ale je horší a horší. V neděli je schopna proplakat třeba i hodinu a přes týden je často smutná. Jakmile se spolu ale vidíme, tak se má velice dobře... Zobrazit více
Dobrý den, Vladimíre, obávám se, že je to dáno její psychikou a možná i lehkou závislostí na vaší přítomnosti.... Celá odpověď
Tlak v očích
Dobrý den, je mi 21 let a poslední týden poci´tuji tlak v očích, řezání okolo očí a za nimi. Nejvíce se bolest projevuje při kmitání očí - pohybu při čtení a při silném zavření očí, pak je to ostrá bolest vystupující zdola do prostřed oka. V bělmu mám červené jizvičky a barevné okolí čočky mám jakoby... Zobrazit více
Dobrý den, Hanko, určitě doporučuji návštěvu očního lékaře - je to určitě možné i bez doporučení od... Celá odpověď
Vhodnost dlouhodobého pití bylinkových čajů
Dobrý den, denně piji bylinkové čaje (vlastní pěstování či sběr-máta, meduňka, heřmánek, petrklíč, kopřiva), vždy jeden druh v množství 0,5 - 2 litry. Nyní jsem se dočetla, že dlouhodobé pití není vhodné, např.máta způsobuje tvrdnutí jater, kopřiva je sice výborná na detoxikaci ale hodně odvodňuje a... Zobrazit více
Dobrý den, všeho s mírou, platí i při pití bylinkových čajů. Je dobré pít např. 2měsíce a potom udělat... Celá odpověď
Antikoncepce jeanine
Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně antikoncepce Jeanine. Po posledním menstruačním cyklu jsem nezačala brát nové plato antikoncepce, protože jsem si ji bohužel zapomněla odvézt na privát. Teď je to přesně 8 dní, kdy tedy antikoncepci neberu. Chtěla bych se tedy zeptat, jak mám postupovat... Zobrazit více
Dobrý den, udělejte si pro jistotu ještě jeden těhotenský test, potom si zajděte na vyšetření k obvodnímu... Celá odpověď